2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Şimdi benimde sormak istediğim birşey var arkadaşlar. Kese ve kalp atışını ne zaman görürüz
Günaydınnnnn sevgili anne adayları dün ben test verdim 10. Gündü. Pozitif gördük çok şükür. Buradaki herkeessss pozitif olur ve devamlılılığı sağlıklı sıhhatli gelir inşallah. Haftaya cumartesi keseyi görmek için çağırdılar yine bi 10 gün sonrası olmuş olacak yani.

Ya çok sevindim çok çok. Bende7.gun kan verdim 60 ertesi günde dayanamadım kan verdim 80 çıktı . Sekreter 12.gun görelim dedi . Pazartesi ye kadar vermicem artık. Yükseldiğini gördüm şükür . 11 Eylül iş başı tarihim. 21 Ağustos da transfer oldum belki ondan sonra kalp atışıda gorunur

allahın izniyle bişey ollmaz şiddetli kanaması olup bebegıne bişey olmayanlara var hiç korkmayın saglıkla kolaylıkla büyüsün kucagına alın inşallah

Çok güzel 12. Günde de artarak devam edecek keseler görünecek kalp atışları duyulacak inşallah çok inanıyorum çokkk. Hepimize dua ediyorum. Rabbim sıkıntılarımızı sevince dönüştürsün seneye bu zamanlar yanımızda sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olsun inşallah

19 agostosta transfer oldum bende. Bir hafta dikkat etttimm sonra da kursa gittim evde de ayakta işleri yapıyordum ilk beş günden sonra. Çok ayakta kalmamaya çalışarak. Bir de ben test gününe kadar bekledim hiç test yapmadım. Bu şekilde daha stressiz oldu. Dayanabilirsenix bekleyin yapmayın derim kızlar. Haftaya da çalışmaya başlayacgjm ben de öğretmenim sürekli ayaktayım Rabbim bizleri korusun

teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun saglıcakla zamanın da gelsin yavrun inşallah rabbim biz yol gözleyenlerinde sonuçlarını pozitif çıkarsın saglıklı bir şekilde rabbim hepimize evlat kokusunu tattırsın

Yaaa inşallah öyledirrr çok teşekür ediyorum umut oldunuz bana rabbim ne isteginiz varsa kabul etsin

Teşekkür ederim canım test günüme 4 gün var daha kanı tam zamanın da verim yoksa bide ona canım sıkılır

Kızlar bende bısey sormak istiyorum ben 6. Gunumde kan verdım degerım 28 cıktı 8. Gunumde tekrar verdım 64 cıktı normalde tahlıl gunum 10. Gundu ama erken ogrenmıs oldum doktorum hamılesın dedı tekrar test ıstemedı haftaya cumaya kontrole cagırdı bugun normalde 10. Gunum acaba tekrar kan versem mı utanmasam her gun kan verıcem galıba

2 katından fazla artış olmuş zaten bana kalırsa gerek yok ama nasıl rahat edeceksen

8:45 gibi kan verdim. Duramıyorum meraktan.Hayırlısı olsun bakalım Bu arada gebelik testi 600 tl olmuş şaka gibi
Yaaaa çok heyecanlı durum dün bizde böyleydikendişeyle beklediğin şey mutluluğa dönüşecek inşallah çok fazlaymış yaaa devletin acilinde verseydiniz keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…