2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

idrar testinde pozitifi gördüm daha kan vermedim canın 3 eylül test günüm inşallah vardır ve seninde rabbim güzel sonuçlar almanı nasip etsin transferin ilkgünleri belirti olmuyo bende niye olmuyo diye takmıştım kafaya 4. Gün başlıyo artık birde 6 günden sonra mide bulantım olmaya başladı herkeste belirti olmuyo belirtisiz pozitif gören çok kişi var inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız🤲
Aminnnn 🥰❤️🐣 İdrarda gördüysen kanda da görürsün canım güzel değerle gör sağlıkla ilerlesin 🙏🏻

İstanbul Bahçelievler medical park çok memnunum
Merhaba yorumunuza rastladim. Bahcelievler medical parktan nasil memnun kalabildiniz biraz saskinlik icindeyim. Doktorunuz ve asistan farki diye dusunuyorum fakat tup bebek bolumu hemsireleri de cok problemliydi butun bir surecim stres ve uzuntuyle ilerledi. Saygisizlik inanilmaz boyuttaydi. Veznedekiler bile saygisizdi. Yardim sifirdi. Ben de yeni transfer oldum icimde umut bile birakmadilar. Vazgectim herseyden.

Hic bir anne olmak isteyen hayalleri olan hem mental hem maddi emek ve zaman harcayip yipranan genc kadina medical park bahcelievleri onermem. Insallah sizin sureciniz guzeldir.

Belirti yaşayan var mı aranızda gün gün paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar
Ben 11. günümdeyim canım ilk günler göğüs meme ucu hassasiyeti vardı ama sanırım 4. gün falan neredeyse yok oldu. İdrara çok çıkıyorum ama suyu çok tüketmeye çalıştığım için diye düşünüyorum. Başka da belirti bişey yaşamadım. Her kadında farklı oluyor belirti görmeyen biri varsa bence o benim. Üç gündür yerleşme kanaması görüyorum inşallah biran önce geçer tedirgin ediyor beni

Başka yerleşme kanaması gören var mı aranızda kızlar. Doktorunuz ne tavsiye etti ya da hangi ilacı değiştirdi. Ben aspirin ve oksapar kullanıyordum, 9. gün doktoruma lekelenmem olduğunu söylediğimde aspirini bırak dedi. bugün de kontrolüm vardı lekenlenme devam ediyor dedim oksapar gün aşırı kullan dedi

IMG_5061.jpeg
3.gün embriyosu taze 2 tane transfer edildi üsteki 6. Gün alttaki 8. Gün yani bugun yaptım koyulaşma yok sonuç negatif mi yoksa saglıklı mı değil yoksa erken mi canım sıkıldı günler de gecmiyo 😣

Benimde morarmış sararmış hep 😑uçları kalın önceki iğnelere göre çabuk girmiyo

Eki Görüntüle 3472681 3.gün embriyosu taze 2 tane transfer edildi üsteki 6. Gün alttaki 8. Gün yani bugun yaptım koyulaşma yok sonuç negatif mi yoksa saglıklı mı değil yoksa erken mi canım sıkıldı günler de gecmiyo 😣
3.gün olduğu için bence erken benimki 9.günde silik çıktı 5.gün embriyosuydu. Bence biraz daha bekleyin

Başka yerleşme kanaması gören var mı aranızda kızlar. Doktorunuz ne tavsiye etti ya da hangi ilacı değiştirdi. Ben aspirin ve oksapar kullanıyordum, 9. gün doktoruma lekelenmem olduğunu söylediğimde aspirini bırak dedi. bugün de kontrolüm vardı lekenlenme devam ediyor dedim oksapar gün aşırı kullan dedi
gunaydın ben 6. günü yerleşme kanaması yaşadım çok azdı bi kere gördüm bi daha da olmadı.. doktorumla konustum cok normal korkulacak bişey yok fazlalaşırsa kırmızaya dönerse falan haber ver dedi herhangi bi ilacımı değiştirmedi.. bende günaşırı oksapar ve günlük corasprin kullanıyorum

Eki Görüntüle 3472681 3.gün embriyosu taze 2 tane transfer edildi üsteki 6. Gün alttaki 8. Gün yani bugun yaptım koyulaşma yok sonuç negatif mi yoksa saglıklı mı değil yoksa erken mi canım sıkıldı günler de gecmiyo 😣
Catlama iğnesinin kaçıncı günü ? 3.gun embriyosu için henüz erken moralinizi bozmayın 🌸

Erken gebelikte mi yoksa kaset teste mi silik çıktı canım birde kan sonucun kaçıncı günde kaç çıktı rabbim evladını sana bağışlasın
Erken yoktu evde kaset test vardı 11.gün bile çok koyu çıkmamıştı net görünse de anca yükseliyor demek ki canınızı sıkmayın 🌺 10 ve 12.günler kan verdim ben 393 çıkmıştı inşallah size de nasip olur dua ediyorum 🙏🏻🙏🏻

gunaydın ben 6. günü yerleşme kanaması yaşadım çok azdı bi kere gördüm bi daha da olmadı.. doktorumla konustum cok normal korkulacak bişey yok fazlalaşırsa kırmızaya dönerse falan haber ver dedi herhangi bi ilacımı değiştirmedi.. bende günaşırı oksapar ve günlük corasprin kullanıyorum
Benim 9. günden beri lekelenmem var koyu renkte. 10. gün öğlen oksapar yaptım aradan bir saat falan geçti kasıklarımda bi ağrı oldu lekelenmem çok az miktarda kanamaya döndü(yani bi tükürük kadardı ama kırmızı renkteydi) ödüm koptu düşüyor heralde dedim ama çok şükür 11.gün kan verdiğimde yükselme vardı. Bugün 4 gündür koyu kahve renk lekenlenme yaşıyorum

Bugun 13. Günü catlatmanın
6. Gun testinizde biraz daha koyu çıkmasının nedeni bence çatlatma iğnesinin etkisi, çünkü onu yaptığınızda ignenin 11.günü olmuş olması lazim, o yüzden az da olsa etkisi vardı, bugün yaptığınız testte ignenin etkisi kalmamış sadece bebişinizin size aktardığı hcg yansımış. Moralinizi yüksek tutun, insallah size sımsıkı tutunur 🌸🤲🏻💐

transfer oldunuz mu sonuc ne oldu ben 3.gunumdeyim 2ab genetik sonucu iyi gelmisti bakalim ne olacakheyecanla bekliyoruz
Hayırlı olsun canım transferin yok ben daha olmadım 3 Ağustos da negatif sonucum oldu biraz beklemek istedim. Yani şöyle benim 5 denemem oldu diğer transferlerim 4 aa 5aa ve 3aa falandı onlar olmayınca 2ab nin hiç olmayacağını düşünüyorum.Ama siz kendinizi benimle kıyaslamayın belki sizin olacaktır. Sonuçta herkesin vücudu farklı. 2ba transfer olup canlı doğum yapanda vardır mutlaka. Herşey gönlünüzce olsun, Allah om bu yolda olan kimsenin emeklerini boşa götürmesin inş🙏

Canım sonuçta idrar testi bu yanılma payı illaki var ve çok yüksek buna canını sıkıp moralini bozma bu testlere göre tutmuş görünüyor kendinide bebişi de üzme sakin ol için rahat etmezse de kan ver hayırlı olsun 🌸🥰

Merhaba yorumunuza rastladim. Bahcelievler medical parktan nasil memnun kalabildiniz biraz saskinlik icindeyim. Doktorunuz ve asistan farki diye dusunuyorum fakat tup bebek bolumu hemsireleri de cok problemliydi butun bir surecim stres ve uzuntuyle ilerledi. Saygisizlik inanilmaz boyuttaydi. Veznedekiler bile saygisizdi. Yardim sifirdi. Ben de yeni transfer oldum icimde umut bile birakmadilar. Vazgectim herseyden.

Hic bir anne olmak isteyen hayalleri olan hem mental hem maddi emek ve zaman harcayip yipranan genc kadina medical park bahcelievleri onermem. Insallah sizin sureciniz guzeldir.
Merhaba bende orda serdar kocta ikinci transfer ikinci pozitifim. Aslında iyi geldiler banada . Ama senin üzülmene çok üzüldüm zaten yeterince zorluk yasadik

X