2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benimde
Belirti yaşayan var mı aranızda gün gün paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar
Benimde transferden sonra cok kasık ağrım oldu ama sonra hafifledi ara ara yokluyor göğüslermde hassasiyet var ve 3 gündür rahmimde sızı var yani ve bu sızı kendini hissettiyor bayağı dün ve bugün özellikle yoğundu sızı. Bugün benimde 10.günümdü bu arada ve kaset testlerde 3-4 gündür pozitifi görmüştüm zaten Bugün daha da net şekilde gördüm şükürler olsun

Darısı bize tebrik ederim. İlk 3 gün belirtiniz oldu mu? Yada bu dedikleriniz kaçıncı gün başladı

Darısı bize tebrik ederim. İlk 3 gün belirtiniz oldu mu? Yada bu dedikleriniz kaçıncı gün başladı
Benim ilk 4 gün falan kasık ağrım hic kesilmedi ara ara sık şekilde geldi özellikle trnsfer olduğumuz günün akşamı şiddetli sekilde kasık ağrısı yaşadım . Ama 6 güne kadar kasık ağrısı yaşadım 5-6 da daha azdı. 7.gunden itibarenden de rahimde sızı var ve ciddi anlamda yokluyor. Göğüs hassasiyetim de ilk günden beri devam ediyor

Anladım canım benim ilk günden beri göğüslerim sertleşip şişti ama öyle acımıyor henüz bugün transferimin 3.günüydü. Transfer günü kasığım kasıldı bacaklarım sızladı. Başım ağrıdı ama ertesi gün geçti. Bakalım artık bekliyorum

Benimde bu rahim sızlamadı ürkütüyor çok. Korkuyorum

İlk 3 gün belirti yoktu sadece şişlik hissediyordum kasıklarımda onlarda ilaçlardan. Sanırım bilmiyorum 3 günden Sonra kasık agrım başladı gelip gitti bel agrım gelip gitti çok çok belirti olmadı ani bi harekette hapşırık öksürük gülmek gerinmek gibi hareketlerde kasıklarımda bi acı hissediyodum şimdi azaldı biraz bugun 8. Günüm biraz daha rahatım ara ara yokluyo bel ve kasık agrım o kadar

Teşekkür ederim canım cevabın için benimde çok bi belirtim yok zaten ilk 3 gün de olmaz bundan sonrası bakalım. Senin de pozitif sanırım inşallah kucağına alırsın sağsalim

Teşekkür ederim canım cevabın için benimde çok bi belirtim yok zaten ilk 3 gün de olmaz bundan sonrası bakalım. Senin de pozitif sanırım inşallah kucağına alırsın sağsalim
idrar testinde pozitifi gördüm daha kan vermedim canın 3 eylül test günüm inşallah vardır ve seninde rabbim güzel sonuçlar almanı nasip etsin transferin ilkgünleri belirti olmuyo bende niye olmuyo diye takmıştım kafaya 4. Gün başlıyo artık birde 6 günden sonra mide bulantım olmaya başladı herkeste belirti olmuyo belirtisiz pozitif gören çok kişi var inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…