2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende 27 sinde transfer oldum bugün 2. Günüm ,1 tane 5.gun transferi oldum,ayın 6.sini iple çekiyorum.Bugun sanki karnında ara ara elektrik çarpar gibi anı sizlanmalar oldu ama ilaclardandir diyorum

Bugun erken gebelik testi yaptım negatif cıktı 5.günü.pozitife döner mi cok nu erken yaptım aşırı moralım bozuldu

Buda benden bugün 10.günümdü simdi yaptim baska marka olduğu için koyuluk takibi çok zor ama yinede koydim yan yana

Eklentiler

• 20240829_213024.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 53
  • 20240829_213429.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 51
bugun 7. Günümdü 3. Gün emriyosu 2 adet transfer edildi bu testi sabah yapmıştım çıkmayınca beklemeyip atmıştım şimdi bakayım dedim biraz belirmış sanki erken gebelikte çıkıyor gözle görünür şekilde ama kasette çıkmıyordu

Kesinlikle sana katılıyorum. İyi niyetli ve doğruları söyleyen, yorum yapan arkadaşı bi yere yatırıp dövmedikleri kaldı. İsimlerini yorumları okuyanlar bulur. Zaten ondan sonra grup başkasına devredildi ve eski tadı kalmadı. Ama yeni katılan arkadaşlara yardımcı olmak için benim bildiğim konularda yardımcı olmaya çalışırım

Allah karşına kendin gibi güzel insanlar çıkarsın her zaman inşallah ikimizin aklından da geçen o arkadaşımız pozitif haber almıştır. Umarım ki cezası bittiğinde mutlu haberi alırız. Aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…