2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bnde cok meraktayım benim bugun inanılmaz derecede ağzımın ici acı nasil tarif edeyim böyle ağzınızı sabunlarken dilinize gelmis gibi düşünün tatli yedim ondan sonra öyle oldu ve geçmiyo icimdede söyle bir baygınlık vs tuhaf birsey var anlayamadiğim bu hallerdeyim .
Bende Bebisimi cok merak ediyorum cumartesi tandevum var

Yoğurt ye.Limonlu su da içebilirsin.Reflün varsa o da yapar.

Yok reflüm ama olacak gibi duruyor sanki bilemedim valla değişik şeyler yaşıyorum bugün. Yoğurtta yedim ama gecmedim maden suyu içtim şimdi ama faydasi olur inşallah
Asitli birşey içme.Kızartma türü ağır yemekler yeme.Ve yiyip yatma ya da uzanma. Bunları yaptığımda yemek borum yanar

Asitli birşey içme.Kızartma türü ağır yemekler yeme.Ve yiyip yatma ya da uzanma. Bunları yaptığımda yemek borum yanar
Tatlı yiyince oldu kiz ağız acılığı ilginc yani çok şaşırdım..
Asitli birsey içmiyorum zaten maden suyu haricindede. Iste en ufacik birsey tepki veriyo sanırım

Tatlı yiyince oldu kiz ağız acılığı ilginc yani çok şaşırdım..
Asitli birsey içmiyorum zaten maden suyu haricindede. Iste en ufacik birsey tepki veriyo sanırım
Tatlı da ağız acılığı yapar aslında yani şeker yapar metabolize olunca

Kızlar merhaba şuan 6+6 haftadayım. Okulda öğrencilerim hastaydı maalesef bana da bulaştı. Grip olmuşum her yerim ağrıyor . Bu durumda ne yapabilirim ilaç kullanmak da istemiyorum.
Geçmiş olsun canım zaten içiyorsundur ama bol su iç duş al..ben grip olunca kendime bol acılı sarmısaklı ev tarhanası yaparım sıcak sıcak kupayla içerim..doktoruna danış parol da önerir sana

İnşallah yetişmiştir kardeşini

Kızlar 3. Gün dondurulmuş 2 tane embriyo transferim var. 9. Günde idrar testi yaptım çıkmadı çok üzüldüm. Var mı benim gibi olup sonra pozitife dönen
Merhaba canım 9.gun ben kan verdim maalesef 24 çıktı 10.gun evde test yaptım silik çıktı.sonrasinda kanda negatif cikti.kayseri acibademdeydin demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…