2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bugün yumurta toplama işlemi yapıldı inşallah yarın hayırlı haberler verirler bir kan testim eksikti dün sağlık ocağında yaptırdım dr başka testler de yapmış beta hcg 66 çıktı çatlatma iğnesinin o kadar etkilediğini bilmiyordum şaşırdım açıkçası inşallah transferim gerçekleşir ve yine öyle bir deger görürüm

Acil bişey sorabilir miyim coraspirin kullanmaya başladınız mı bende bugün ilaçlara başladım hafifte kan pıhtılaşmam var aspirin kullanılıyordu ama be zaman başlanıyor biliyor musunuz

Ayyy sizinkini en az kendiminki kadar heyecanla bekliyorum madame butterfly da öyle heyecanla bekliyordum, onda pozitifi gördük, Allahım insallah insallah insallah sizden de pozitifini alırız, sonra benden de gelsin bir pozitif
Yaaa sormayin icim icimi yiyor amiin insallahh sonra hep birlikte el ele tutusup Funda hocaya gideriz yapmadim ama korktum yine sonucuna

Erken gebelik testi daha önce hiç yapmamıştım normal kaset testiniz varsa onda da yapın isterseniz. Bu testteki netlik kaset testlerde çıkınca beta hcg 70 üstü oluyor genelde
Kaset testim yoktu önceki yaptığımda kaset testte vardı bir erken gebelik bir kaset test ikisindede silik çıkmıştı 2 gün önce bugün erken gebelik testi çok belirgin çıktı ama yinede guvenemedim tabi

Çok şaşırdım gerçekten.66

Kaset testim yoktu önceki yaptığımda kaset testte vardı bir erken gebelik bir kaset test ikisindede silik çıkmıştı 2 gün önce bugün erken gebelik testi çok belirgin çıktı ama yinede guvenemedim tabi
Bence suan arkanıza yaslanın ve bu anın keyfini doya doya yaşayın, embriyonuz tutunmuş size, bol bol dua edin ve inanın sağlıkla kucağınıza alacağınıza Hersey gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…