2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim testim yok 2 gündür yapmiyorjm ama dün daha siddetliydi agrim bir önceki gündede vardi inşallah yerlesmedendir

Canım değerin 9. Günde kaç peki birde yerleşme kanaması oldu mu

Canım az önce tuvalete gittim peçeteye kahverengi bir leke oldu belki avuç içi kadar, bir sıkıntı olur mu acaba doktoruma söylesem mi
doktoruna yaz mutlaka ama sakın üzülme bende altıncı gün aynı lekelenmeyi yaşadım çok üzüldüm ama üzülecek bişey yokmuş.. embriyo tutunmasını 6. gunde tamamlıyormus ve bu lekelenmeler normalmiş.. tabı hiçbişey kesin değil ama açıklaması böyle diye biliyorum üzülüp moral bozmak yok

Canım az önce tuvalete gittim peçeteye kahverengi bir leke oldu belki avuç içi kadar, bir sıkıntı olur mu acaba doktoruma söylesem mi
doktoruna yaz mutlaka ama sakın üzülme bende altıncı gün aynı lekelenmeyi yaşadım çok üzüldüm ama üzülecek bişey yokmuş.. embriyo tutunmasını 6. gunde tamamlıyormus ve bu lekelenmeler normalmiş.. tabı hiçbişey kesin değil ama açıklaması böyle diye biliyorum üzülüp moral bozmak yok

Tamam sakin olmaya çalışacağım Sordum şimdi doktoruma lekelenme devam ederse coraspini bırak dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…