2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar 9.günmdeym gece uyuyamadm 4.45 gibi idrar testimi tekrarladm ama bugün dünden açık renkti Diğer iki testi ilk idrarla yapmştm koyulaşma vardı dün.Kan versemmi acaba

Benim olmadı 6 temmuzda başlamıştık 3 yumurta toplandı 2 tanesine işlem yapıldı biri döllendi döllenen de gelişmedi ağustosta transfer olacaktı rahmim 9,5 mm geçmişti galiba
Geçmiş olsun, Bana bu ay 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi dün test günümdü maalesef beta hCG 5.54 çıktı yarın tekrar tahlil yaptıracağım duruma göre eğer 3.transferi olmak zorunda kalırsam depremden dolayı Adana Acıbademde toplattığımız embriyo kaldı sadece. Siz Adana Acıbadem'de tedavi görüyorsunuz sanırım transfer ücreti nedir bilginiz var mı?

İnşallah inşallah sende güzel sonucu göreceksin inanıyorum m belkide yerleşme oluyordur güzel düşünelim güzel olsun bende ilk transferim de 9. Gün idrar 10. Gün kan vermiştim bunda daha sabırsızdik
amin inşallah allah kımsenın emegını boşa cıkarmasın önceki 2 transferımde bende günü gelmeden meraktan kan vermiştim bunda sakin kalmaya çalışıyorum ve korkuyorum sonuctan

Kızlar sadece fitil kullanarak göğüslerinde şişlik sertlik yaşayan var mı?
Benim 4. Gün göğsüm büyüdü bende birtek o belirti oldu yabancı takip ettiğim bi kadın vardı hamile olduğunu göğüslerinin farklılığından anlamıştı bende o gün akşam üstüne doğru 4. Gün test yaptım ilk bişey çıkmadı ama saatler sonra baktığımda hafif belli belirsiz vardı heveslenmedim hemen çünkü daha öncesinde de erken gebelik testleri bana hafif silik çıkarmıştı ama negatif olmuştu koyulaşma olacak mı diye takip edeyim dedim 5. Gün de yaptım daha hafif belli olmaya başladı 6. Gün tam çıktı 7. Daha da belirgin o şekilde oldu ama ben kesin olarak oldu dedim yani göğüslerim çünkü bi değişik büyüdü böyle sanki içi süt dolmuş gibi dolgun oldu ben öyle anladım dedim bu kesin tuttu embriyo

Günaydın kızlar 9. Gündeyim. berbat bir gece geçirdim.Öyle sancım vardı ki regl olacağımı sandım ancak şükür gelen giden yok.İlk defa bu kadar şiddetli bir kasık ağrısı çekiyorum. Bu sabah testi yineleyecektim ama gece yatmadan önce yaptım. Azalma yoktu çok şükür. Bugün herkes için hayır olsun

Eklentiler

• image.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 64
Anladım canım bende bi önceki gebeliğimde boş gebelikti ama göğüslerim transferin 6.7.günü gibi tam hatırlamıyorum sertleşmişti içinde yumru var gibi süt dolu gibi bi değişik olmuştu ve o zaman transferim ilaçlıydı hem fitil hem iğne kullanıyordum(progesteron) bu transferim ilaçsız oldu sadece fitil kullanıyorum başka da bişey yok corasipin dışında göğüslerim transferin ertesi günü yine dediğim şekilde şişti çok şaşırdım çok erken değil mi dedim. Anlam veremedim

Yani canım ilaçlı transferimde göğüslerim erken şişseydi ilaçlardan diyebilirdim ama ilaçsız transfer oldum transferin ertesi günü göğüsler sertleşti.

Kızlar konu açmıştım ama buradan da sormak istedim tek embriyo ve test tarihim 4 eylüldü erken test yaptım sonuç bu şekilde çıktı mutlu oldum ama umutlanmak da istemiyorum

Eklentiler

• IMG_0083.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar konu açmıştım ama buradan da sormak istedim tek embriyo ve test tarihim 4 eylüldü erken test yaptım sonuç bu şekilde çıktı mutlu oldum ama umutlanmak da istemiyorum
cok guzel cıkmıs gayet belirgin tam görünmese umutlanmada bu teste umutlanılır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…