2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar doğal ilaçsız transferde sadece progesteron fitil coraspirin ve vitamin kullanırken göğüslerde şişlik olur mu?

Bende ilk zamandan beri burdayım kızlarla hiç bir sorun olmadı sanırım bi kural var birşey yapılınca oluyor o ceza işi

Kızlar bende 20 ağustosta transfer oldum 30 Ağustos test günüm iki embriyo konuldu benimle aynı dün sonuç bekleyen kimler var.
Bende aynı gun oldum ama dayanamadım 6. Gunde hem idrar hem kan yaptım bugun 8. Gunumdu degerım yukselmiş doktor gebelik olusmus dedı haftaya cuma kontrole cagırdı darısı basınıza ınsallah Allah emeklerımızı bosa cıkarmasın

Kızlarr konuyla çok alakasız ama bu grubu açan arkadaş ve o aralar buraya yazan bazı arkadaşlar neden ceza aldı? Ne var ne yok bakayım dedim, bazılarının profillerinde tek ayak cezası diyor.
Evet ve uzun zamandır boyleler tek ayak cezası çok uzun sürüyor sanirim. aslında aralarında bir arkadas gereksiz yere suclandi bence. Birçok kişinin mesajına cevap verip yardımcı olmaya çalışırken iki kişinin tersligine denk geldi. Ama diğer arkadaşlar neden ceza aldı bilmiyorum. Şimdi bende mesajları okuyorum ama birkaç arkadaş disinda cevap yazmak istemiyorum. Cins birine denk gelir cümleyi farklı anlar diye. Yani aynı o arkadaşa olanlar olur diye. Grubun ilk ruhu da şu an yok. İnşallah ceza alıp sonuç bekleyen arkadaşlarım pozitif i gormuslerdir. Sağlıkla evlatlarını kucaklarına alırlar

Sizde olmuş muydu acaba
Bende başka ilaçlar da kullandım. Modifiye doğal embriyo transferi yapildi bana ama sizden farklı ilaçlarım da vardı. Progestan fitil günde iki kez ikişer tane fitil.olarak + günde bir kez de progestan dex kullanıyorum. Göğüs hassasiyetim olmuştu benim ama ben ilaçlardan olabilir diye düşünmüştüm. Elhamdülillah sonucum pozitif. İnşallah sizin de bu transferiniz vesileniz.olur. Allah'ım size bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatları koylikla nasip etsin

Brnim göğüs hassasiyetim bugün baya azaldı bi endişe ettim

Sizinde sonucunuz pozitifti değil mi benim şimdi göğüs hassasiyetim hiç yok. Ben çok pimpirikli bir insanım bu konuda sonuç öncesi ilaçlardan olabilir diye kendimi avutuyordum şimdi de Allah'ım esirgesin kanama olmadığı sürece sorun panik yok diye kendimi avutuyorum. Diğer şeyleri görmezden gelmeye çalışıyorum

Gerçekten çok zor sabretmesi çok zahmetli bi yol hepimiz hakkında en hayırlısı olsun inşallah

Amin canım

Bende ilaçsız transfer oldum göğüs hassasiyetim var dün test yapmistim pozitif gibi gözüküyordu ama bugün yok testim yapamadim inşallah pozitiftir
Kaçıncı gün başladı göğüs hassasiyetiniz transfer sonrası ? Çoğu kişi fitildendir diyo

İnşallah inşallah sende güzel sonucu göreceksin inanıyorum m belkide yerleşme oluyordur güzel düşünelim güzel olsun bende ilk transferim de 9. Gün idrar 10. Gün kan vermiştim bunda daha sabırsızdik

Bende vereceğim cnm 21agustos transfer günüm benimde. Ben dün verdim 7.,günde 60, cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…