2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Durum güncellemesi yapayım.8. Günden bildiriyorum.Kasığım yanmaya başladı.Hele ayakta durunca sol taraf felaket. Bir de aşırı uyku hali.Sürekli uyumak istiyorum.Uyuyunca da kalkamıyorum. Umarım hamileyimdir yoksa kendime boş boş tribe girdiğim için gülerim. Yarın kan testi vermekten vazgeçtim.30 Ağustos’ta vereceğim. Tam 10. Gün Sabah da son kez idrar testi yapar test olayını bitirirm Başka kimşer vardı 30 ağustos’ta test verecek

Aslında haklısın özelde test olmuş 500 tl. 10. Gün verirsem 10-12-14 vermiş olurum biter. öteki türlü 4-5 kere vermiş olacağım nasıl bekleyeceksem.Yatın sabah bir idrar testi dha yaparım
Canim ben bugun devlet hastanesinin aciline gittim benim bugun test yaptirmam gerekiyor transferimin 12. günü dedim. Doktordan rica edin dedi. Yaptilar. Para da vermedim. İsterseniz bir sansinizi deneyin.

Canim ben bugun devlet hastanesinin aciline gittim benim bugun test yaptirmam gerekiyor transferimin 12. günü dedim. Doktordan rica edin dedi. Yaptilar. Para da vermedim. İsterseniz bir sansinizi deneyin.
Sıkıntı yok ya 10. Gün gidersem sorun olmaz.Bekleyeceğim

Benim transferin 12. Gününün üstüne 10 gün daha ekleyip çağırdılar ya sabredemiyorum

Kizlar yaptığım idrar testler pozitif gösteriyordu ama içimde bi sıkıntı var olmayacak gibi düşünüyorum hala o his gecmiyor bugün yolculuk yaptım yaşadığım sehire döndüm yolda biraz sarstı eve gelince kasık ağrılarım bi anda bıçak gibi kesildi hiç bişey hissetmiyorum

Benim transferin 12. Gününün üstüne 10 gün daha ekleyip çağırdılar ya sabredemiyorum
Biliyorum canım benim doktor haftaya yurt dışına gidecekmiş belki ondan erken çağırdı belki de seninki kalp atışı ile birlikte görürüz ümidiyle geç çağırıyordur bilmiyorum şu dönemde sabırlı olmamız gerekiyor

Aslında haklısın özelde test olmuş 500 tl. 10. Gün verirsem 10-12-14 vermiş olurum biter. öteki türlü 4-5 kere vermiş olacağım nasıl bekleyeceksem.Yatın sabah bir idrar testi dha yaparım
Şimdi okudum mesajlarıda evet çok pahalı testler kuzum olsun bekle cnm yada bence sağlık ocağına git

Kızlarr çikolata kisti olup pozitifi alan var mı acaba
Valla kuzum bende kist var ama nasıl kist pek bir bilgim yok büyük değilmiş öyle demislerdi zararsız dediler ama hamile kalmıştım daha önce gelişimi durdu suan da da transferin 9. Günü bugün test yapamadim yoktu çünkü dünkünde pozitiflik vardi biraz bakalim hayirlisi

Ben varım canım.Bende hergün idrar yapıyorum 3 gündür koyulaşma var şükür.Yarında son kez yaparm cuma kan veririm .Müjdeli haberlerimizide payşalım kandan sonra inşaallah

Kızlarr çikolata kisti olup pozitifi alan var mı acaba
Ben varım, bir kez patladı ameliyat oldum her iki yumurtalığımda vardı, bu ay transfer oldum ve sol yumurtalığımda 7 cm sağ yumurtalığımda 5 cm kist ile. Tek bir embriyom çıktı, onu da riske atmamak için 2. Gün transfer oldum. Benim hiç umudum yoktu ama sonucumuz pozitif oldu çok şükür. İnşsllah güzel bi şekilde ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…