2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Güzel ve sonuçlar gelsin inşallah Benim de 23 ağustos transfer tarihimdi. Yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba

Üsteki 5. Gün alttaki 6. Gün çatlatma etkisi olsa azalması gerekmez mi çokta sevinemiyorum nedense ama koyulaştı daha test günüme 6 gün var

Merhaba arkadaşlar transfer sonrası hangi duaları okudunuz , hangi zikirleri çektiniz ?
ben enbiya suresi 89. ayeti okuyorum “ rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin” “rabbim benı tek başıma bırakma sen varislerin en hayırlısısın” anlamında .. hz. zekeriyanın cocugu olması için okudugu dua

hayırlı olsun saglıcaklı kucagınıza alın çift transfer olmustunuz değil mi 12. gün kaç geldi sonucunuz

Kızlar bende 20 ağustosta transfer oldum 30 Ağustos test günüm iki embriyo konuldu benimle aynı dün sonuç bekleyen kimler var.

Sıkma canını bebişin sana tutunmuş inşallah değer artarak devam eder moralini bozma hiç geç tutunmuş olabilir öyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…