2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben hergün defalarca bunu okudum ilk arkadaşımda denemiştik rabbim dualarımızı kabul etti benim transfer günümde doğum yaptı ben de bugün pozitif haberini aldım hayırlısıyla
Maşallah maşallah bu attığınız duayı abdest almadan da okuyabilir miyiz ?
Birde tutunma belirtisi yaşadınız mı hiç?

Sıkma canını bebişin sana tutunmuş inşallah değer artarak devam eder moralini bozma hiç geç tutunmuş olabilir öyle düşün ❤️
Ay valla inşallah ya . Darısı hepimizin başına
Aynı gün transferimiz
Pinar merakla sonucunu bekliyorum canim. İnsallah alacaksin bebegini kucagina bu kez 🙏🙏🙏

22 ağustos 3. Gün taze transfer oldum çifd embriyo biri 8 biri 6 hücreli 17 ağustosta ovitrelle vurundum dün 5. Gündü erken gebelik yaptım çok çok silik çıktı bugun tekrar yaptım 6. Günüm birazdaha belirginleşti 3 eylülde kan vercem
Durumu doktora anlattım iğnenin etkisini cift çizgiyi gördüğümü falan. Normalde ignenin etkisinin gectigini ve kesinlestirip iki gün sonra kan vermemi soyledi. Cuma günü kan vermeye gidecem. Insallah pozitifi görürüz.

E emreko test yaptın mıı dört gözle bekliyorum sonucunuu 🥰🥰
bende bekliyorum 😁🥰 sanırım test yapıp gercekle yüzleşmeye hazır değilim ☹️ ilaçlardan mı bilmıyorum psikolojim berbat gerekli gereksız herseye ağlıyorum dun de lekelenmem oldu cok agladım doktorum sorun yok normal dedi test yapma gününü bekle dedi bende yapmıyorum 😊 evde de testim var aslında 😁 pazar günü yaparım belki 😊

bende bekliyorum 😁🥰 sanırım test yapıp gercekle yüzleşmeye hazır değilim ☹️ ilaçlardan mı bilmıyorum psikolojim berbat gerekli gereksız herseye ağlıyorum dun de lekelenmem oldu cok agladım doktorum sorun yok normal dedi test yapma gününü bekle dedi bende yapmıyorum 😊 evde de testim var aslında 😁 pazar günü yaparım belki 😊
Yaa bana bile çok yavaş geçti senin test günün seni düşünemiyorum 😅 bence pozitif olacak hissediyorum bak 🙏🏻🙏🏻🥰🥰

Bende dayanamıyorum ama yarın 9. Gün cumayı bekleyeceğim galiba hemde 2 günde bir artışı görürüz bende çok sabırsızlanıyorum
Aslında haklısın özelde test olmuş 500 tl. 10. Gün verirsem 10-12-14 vermiş olurum biter. öteki türlü 4-5 kere vermiş olacağım 😵‍💫 nasıl bekleyeceksem.Yatın sabah bir idrar testi dha yaparım

X