2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben de ogretmenim , bizim ozel okul oldugu icin seminer baslayali cooookk oldu ben cuma transfer oldum pzt ise devam izin almak istemedim ayni sekilde evde olursam daha cok stres olurdum.boyle normal rutinde yasamak daha iyi geldi bana

Ben de ogretmenim , bizim ozel okul oldugu icin seminer baslayali cooookk oldu ben cuma transfer oldum pzt ise devam izin almak istemedim ayni sekilde evde olursam daha cok stres olurdum.boyle normal rutinde yasamak daha iyi geldi bana
Sanırım ben de okula gidicem, rutinime geri donmek daha iyi gelecektir
Siz hiç kaset test yaptınız mı, gonapeptly iğnenin etkisi pozitif yapıyor mu testi acaba

Aynen hayırlısı. Yıllar geçiyor da şu günler saatler geçmiyor sanki

Kızlar ben 3 eylülde transfer olacağım bana tavsiye edeceğiniz şeyler var mı
Hayırlı olsun şimdiden kendini çok yorma, bol su iç rahim kasılmalarını önlüyor diye biliyorum, beslenmene dikkat et, avakado, havuç, kabak çekirdeği, ceviz tüket benim takipte olduğum diyetisyenim bu süreçte tavuk tüketmeme müsade etmedi, tüp bebek doktorum da kesinlikle kahve tüketme dedi, somon balığı, kırmızı et ve bol sebze olarak beslendim vs vs herşey güzel olsun bebişini kucağına al inşallah

Transfer sonrası 3-4 gün sonra ben de işe döndüm. O da araya haftasonu girdiği için dinlenmiş oldum. Bi de görevlendirmeyle başka bi ilçeye gidip çalıştım ve orda kaldım evimde de değil. Ama test gününe kadar zaman çok hızlı geçti iyi oldu

Valla yapmadim yapmamak icinde kendimi tutuyorum,cunku sonucu ne olursa olsun o igneleri yapicam bosuna aci ceke ceke yapmaya gerek yok
Aynen, en mantıklı yapmamak. ben sadece yarın yapıcam gonapeptly iğnesin pozitif yapıp yapmadığını anlamak için. Ne kadar rahat olursak o kadar rahat geçecek süreç galiba. Sonucunuzu burdan haber verin lütfen heyecanla bekliyor olacağım şans bizimle olsun

Dualarınızı eksik etmeyin allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…