2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

29 temmuzda transfer olmuştum ben de, 29 ağustosta çağırmıştı ama cumartesi kahverengi kanama olunca cumartesi çağırdı. kalp atışı ve kese birlikte kontrol edecekleri zaman geç çağırıyorlar. stres yapma :)
Çok teşekkür ederim, inşallah hayırlısıyla kavuşuruz bebislere 🙏

Kizzllarr sizinde kasık ağrısı haricinde böyle rahme acı gibi birşey oluyor mu anlik ağrı kadar uzun sürmüyor ama kendini hissettiriyor böyle aniden birşey oluyor aranizda olan var mi ?

Bu 2. Transferim onda da yapmamıştım bir de şu an erken 4.günüm 😀
Ben yarını bile bekleyemedim😂😂bugun yaptım çatlatmanın 10. Günü bugun artık transferin 10 gün falan kan veririm artık

Eklentiler

• 12e6f929-c286-4101-a24c-33012bd85f5f.jpeg
    12e6f929-c286-4101-a24c-33012bd85f5f.jpeg
    311,5 KB · Görüntüleme: 41
Serum da yapmadi bana dumduz tup bebek oldu😂 valla belirti mi bilmjyorumda regl olcakmis gibi agri var kasiklarda,bide ayakta cok durunca bel agrisi oluyor.yok yok daha transfer sonrasi 4.gundeyim🥰 siz nasilsiniizzz 😍😍😍
Ben sizi başka bir üyeyle karıştırdım galiba 😅 ziyadesiyle heyecanlıyım. İki minik embriyomu alıp eve geldim dinleniyorum bugün, yarın da dinlenip ertesi gün uçakla Mardin’e gideceğim. Hemşireye sordum sorun olmaz dedi. Öğretmenim bu arada, pazartesi günü seminerler başlıyor, rapor alıp almama konusunda kararsızım. Evde kalırsam çok düşünürüm stres olurum diye okula gitmek istiyorum ama eşim de bu süreci evde dinlenerek geçirmen daha iyi diyor, o günkü ruh halime göre karar veririm herhalde

Sabah ilk idrarla dene bide istersen canım ikinci çizgi belli baya inşallah bebiştir bendede koyulaşma vardı dün 4.gunumdu bugün 5.günüm🥹🙏
Birtane erken gebelik testim vardı onuda bugun yaptım bekleyemedim çıkmasa üzülmücektim daha 5. Gün bide 3. Hün transferi çıkmasa üzülmemek için erken yaptım aslında 8 9 da çıkmasaydı o zaman üzülürdüm ama durum farklı oldu çok çok silik çıktı karartmayla bu kadar belli oldu çatlatmanın etkisi oldugunuda düşünmüyorum 10. Gün artık hakkımızda hayırlısı canım inşallah istediğimiz gibi olur

Kizzllarr sizinde kasık ağrısı haricinde böyle rahme acı gibi birşey oluyor mu anlik ağrı kadar uzun sürmüyor ama kendini hissettiriyor böyle aniden birşey oluyor aranizda olan var mi ?
Bizim senle transferimiz aynı gün oldu galiba canım 3 eylül benim test günüm seninde böyle silik çıkmıştı test yaptın mı tekrar artimed erken gebelik bendeki bu marka

Birtane erken gebelik testim vardı onuda bugun yaptım bekleyemedim çıkmasa üzülmücektim daha 5. Gün bide 3. Hün transferi çıkmasa üzülmemek için erken yaptım aslında 8 9 da çıkmasaydı o zaman üzülürdüm ama durum farklı oldu çok çok silik çıktı karartmayla bu kadar belli oldu çatlatmanın etkisi oldugunuda düşünmüyorum 10. Gün artık hakkımızda hayırlısı canım inşallah istediğimiz gibi olur
Çatlatma iğnesi 10.gun de bu kadar belli olmaz bide normal kaset test ile dene bence erken gebelikler yaniltabiliyormus

Bugün tam 5haftalık oldum, b hcg progesteron östrojen değerlerim güzel artıyor. Bugün keseyi gördük çok şükür. Kesenin arkasında kanama alanı var dedi doktorum. Benim lekelenme dahil hiç kanamam olmadı şimdiye kadar keseyi görmeye sevindim ama kanama var demesine çok üzüldüm ya
Hiç üzülme 🌸 benimde çok kanamam oldu 1 gün boyunca 2-3 kere ped değiştirdim. Öyle kahverengi falan değil baya açık kırmızı sanki bi yerim kesilmiş gibi. Geçen hafta oldu bu olay. Hemen Dr a gittik kesenin arka tarafında dedi kanama yeri herseye hazırlıklı olalım dedi. Bu hafta tekrar gittim kontrole 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bebeğim benimle beraber ❤️ çok şükür 🙏🏻
Stres yapma hiç dinlen bol bol sadece wc ye kalktım. Bol su iç ilaçlarını tam zamanında al gerisi nasip kısmet 🍀🍀🍀

Anlık batma yanma gibi his oluyordu benim ama eğer iğne kullanıyorsan onlardan dolayı da olabiliyor ilaclar da bu etkiyi yapabiliyor.

X