2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

7 ağustosta transfer oldum ben. 2. Gün embriyosuydu taze transfer. Doktorum izne çıkacak o yüzden erken çağırdı bir de tiroit değerlerim bozuldu gebelik başlayınca ona bakmak istedi. Size muhtemelen kalp atışı vs hepsine bakacaklar ilk muayenede o yüzden biraz geçe atmış

29 temmuzda transfer olmuştum ben de, 29 ağustosta çağırmıştı ama cumartesi kahverengi kanama olunca cumartesi çağırdı. kalp atışı ve kese birlikte kontrol edecekleri zaman geç çağırıyorlar. stres yapma :)

Sen pozitif test gordunmu cnm ne zaman yapacaksın hadi inşallah tutar çok istiyorum
Gordum canim benim transferden sonra 4.gunde gordum bugun 6.gun baya belirginlesti ama hala cok korkuyorum kimyasal veya dis gebelik olmasin saglikli olsun diye korkum hic gecmiyor 10.gun kan vericem ben doktor 12.gun demisti ama dayanamam ben

Gordum canim benim transferden sonra 4.gunde gordum bugun 6.gun baya belirginlesti ama hala cok korkuyorum kimyasal veya dis gebelik olmasin saglikli olsun diye korkum hic gecmiyor 10.gun kan vericem ben doktor 12.gun demisti ama dayanamam ben
Çok sevindim cnm banada dua et içimde kötü bı his var . Benim oğlumda 10.gun kan 180 çıkmıştı cikiyo yani inşallah seninde çok yüksek olur banada dua et hamişlerin duası kabul olur derler

Aklimdaydiniz biliyor musunuz? Sanırım Funda hanım serum yapılan hastalara veriyor gonapeptly iğneyi. Nasıl gidiyor süreciniz, bugün transfer hariç 6.gununuz sanırım, var mı bir belirtiniz?
Serum da yapmadi bana dumduz tup bebek oldu valla belirti mi bilmjyorumda regl olcakmis gibi agri var kasiklarda,bide ayakta cok durunca bel agrisi oluyor.yok yok daha transfer sonrasi 4.gundeyim siz nasilsiniizzz

Ne güzel kesenizi gormussunuz, Allah sağlıkla kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…