2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ya valla en iyisini yapmissiniz,bence zaten tutacagi varsa tutuyor

Evet evet hic dusunmeyin ben unutuyorum bile gun icinde,biz elimizden geleni yaptik artik gerisi kader kismet umarim guzel sonuclarimizi haber veririz birbirimize

Kizlar ya bugun 6.gunumdu. yarın sabah idrar testi yapacağım dayanamıyorum ama birşey soracağım kasik bölgemde alt karinda bı sertleşme var.pozitifi gören arkadaşlar siz öyle birşey farkettiniz mi kendinizde

Kizlar ya bugun 6.gunumdu. yarın sabah idrar testi yapacağım dayanamıyorum ama birşey soracağım kasik bölgemde alt karinda bı sertleşme var.pozitifi gören arkadaşlar siz öyle birşey farkettiniz mi kendinizde
Hiç dikkat etmedim sertleşme var mı yokmu diye daha çok sızlama ağrı tarzı birşeyler oluyor

Bence çok iyi yükselmiş canım unutuyorum kaçıncı gün embriyosuydu tekrar kan istedi mi doktor ne zaman kese görmeye çağıracak
3. Gün embriyosu çift transferdi bence 1 tanesi tuttu hiç önemli değil ama çok şükür ki tuttu pozitif gördüm
Perşembe günü tekrardan son defa kan istedi Perşembe günü belli olucak ne zaman çağıracağı
Sen ne zaman gidiyorsun ?

Yok canım çift olabilir çünkü iki kat artıyor neredeyse 3. Gün embriyosu olduğu için 700 leri görebilirsin bir dahaki testte, ben yarın kan vericem doktor muhtemel ikiz dedi ama bakalım artış nasıl olacak keseyi görmek için sabırsızlanıyorum aklımdan milyon tane senaryo geçiyor sağlıkla kucağımıza alana kadar da felaket tellalı gibi geçircem vaktimi

Ben de hocayım. Hamile olduğum zamanlarda, transfer sonrası hep çalıştım.Hem de sürekli ayaktaydım.Gebeliklerm başka nedenlerle devam etmedi.Çok bir etkisi olmuyor bence. Millet hamileyken tarlada çalışıyor. Çalışırken zaman çok hızlı geçiyor

Sağ Salim alalım kucağımıza Allah isteyen herkese de nasip etsin inşallah
Bende keseyi bebeğin kalp atışını ve sonra ki dönemleri sabırsızlıkla bekliyorum Allah yardımcimiz olsun
Kan sonucunu biizmle de paylas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…