2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah canım hepimiz bekleyiş içindeyiz Allah en hayırlı şekilde beklediğimiz güzel sonuçlara ulaşmayı nasip etsin inşallah kendini yormadan eğilip ağır kaldirmadigin sürece günlük hayatına dönmeni istiyorlar zaten doktorlar

Ya 12 de gidicem yada 14 zaten 12si regl günüm yani bilemiyorum bakalim eşim bekleyelim dedi ama ben 12 sinde vermeyi düşünüyorum yine kismette bakalim. Testleri attim gördün mü
Bence doktorun randevuları ayarlamak veya iyice netlik kazanması için böyle söyledi. 5. Gün embriyoları genelde kendini 10. Gün netliyor. Sonrası da artış takibi. Benim 10. Gün 30 ağustosa geliyor.Gidip iki dakka özelde yaptırırım.sonra 12-14. Zaten eğer 1500 ün üzerne çıktıysa o kısa sürede direkt ultrasona alıyor.merak ediyorsan bir sıkıntı yok bence

Ya
Yok Dr hep böyle istedi bu 3.meselq üçüde bu şekilde hani hep öyle diyor direkt 2 hafta sonra gel diyor. Bende özelde yaptiricam zaten de 12. Gün giderim diye planliyorum aksi birşey olmazsa inşallah

Bugün tam 5haftalık oldum, b hcg progesteron östrojen değerlerim güzel artıyor. Bugün keseyi gördük çok şükür. Kesenin arkasında kanama alanı var dedi doktorum. Benim lekelenme dahil hiç kanamam olmadı şimdiye kadar keseyi görmeye sevindim ama kanama var demesine çok üzüldüm ya

Allah kabul etsin canim benim bence de en iyisini yapiyosun az kaldi aslinda bi siksak disimizi cozecegiz ama duramiyoruz iste o kaybetme korkusundan bence

Hadi benden de bi test geldin aslında bu kaset testleri 2 günde 1 yapmam gerekiyor artışı net görmek adına ama işte hergun yapiyorum. 2 günlük olanida attim koyulma var dimi kizlarr. Kaset test bu arada bunlar
Var gibi canim ya ama ben hic kaset test bilmiyorum o yuzden kesin bi sey demiyim hep erken gebelikle yapiyorum

İçimi rahatlattın canım iyi ki varsınjz evet transferden sonra dediler senin dediğini hani sürekli yatma kan akışı da önemli ama eğilme ağır da kaldırma mesela bş akşam yemeği için makarna kalk yao 10 dk inş her şey güzel olur

Dur bakalim belki gider o kanama alani buyudukce hemen kotu dusunme

Canım kaçında transfer olmuştun? Ben 9 Ağustosta transfer oldum sonrasında 21 inde beta 840 çıktı. Doktorum da bir daha test vermene gerek yok dedi. Randevum ta 3 Eylül'de. Fazla mi rahatlar bilemiyorum. Bugunde kahverengi lekelenmem oldu normal dediler beklemek çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…