2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Transferin 5.günü çatlatma iğnesinin 11.günü kızlar var mı sizce? İlk 5 dakikada göründü ikisindede gittikçe koyulaştı böyle
IMG_20240827_112410.jpg

Bide tamamıyla tahlil günümü yani 29 ağustosu bekliyorum hiçbir test yapmayacağım. Ondan mı ne telaşlıyım 🥹ilk kez transfer oldu süreç nasıl ilerler bilmiyorum hiç gebelik yaşamadım miyomda var kaygılıyım açıkcası

Merhabalar benim de 5. Gün dondurulmuş ilk transferim iki embriyo transferi yapıldı 8. Gün dün çalışmaya başladım bugün de biraz ayakta iş yaptım son iki gündür sırtım çok ağrıyo normal mi sizce
Ben dinlenerek geçiriyorum çalışmadığım için. Ama kasık ağrısı karın ağrısı bacak ağrısı oluyor bende. Ayakta kaldığınız için olabilir sırt agrisida Test yaptiniz mi hic?

Bide tamamıyla tahlil günümü yani 29 ağustosu bekliyorum hiçbir test yapmayacağım. Ondan mı ne telaşlıyım 🥹ilk kez transfer oldu süreç nasıl ilerler bilmiyorum hiç gebelik yaşamadım miyomda var kaygılıyım açıkcası
Evet test yapmadığınız için olabilir kaygıniz ama test yapsanizda acaba beta yukselecek mi test koyulacak mi tutunacak mi vs vs sorular bitmiyor malesef inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirsiniz

Transferin 5.günü çatlatma iğnesinin 11.günü kızlar var mı sizce? İlk 5 dakikada göründü ikisindede gittikçe koyulaştı böyle
Eki Görüntüle 3471633
Ilk 5 dk dq çıkan sonuç ise bence var cnm hayırlı olsun ben erkeni baz almiyorum çünkü vücutta en ufacik bi catlatma erkisi kaldiysa otomatik direkt onu algılıyor. Kaset testte albi marka sanırım var gözüküyor hayırlı olsun katlanarak artsin inşallah

Ilk 5 dk dq çıkan sonuç ise bence var cnm hayırlı olsun ben erkeni baz almiyorum çünkü vücutta en ufacik bi catlatma erkisi kaldiysa otomatik direkt onu algılıyor. Kaset testte albi marka sanırım var gözüküyor hayırlı olsun katlanarak artsin inşallah
Evet canım gölgelik belliydi yine
Kaset testte artimed
Aslında erken gebelik testi de prediktor marka

Belirtim yok yataktan kalkarken uzun süre oturunca bel agrım oluyo bide gülerken gerinirken böyle öksürürken falan kasıklarımda bişi yırtlıyo sanki acıyo yani başka belirtim yok canım dün daha çok agrım bulantım bile vardı bugun çok bişi yok gibi sende var mı peki bugun 5. Gün benim
Ben de adet olacakmışım gibi ağrı sürekli arada kasıklarımda batma da oluyor bir de halsizlik var

Rabbim hepimizin çabalarını en güzeliyle nihayete erdirsin hep güzel haberler okuruz burda umarım. Cevap için teşekkür ederim.☺️ Ben çok sıkılıyorum dayanamayıp ayak üstü iş yapıyorum muhakkak ilk dört beş gün tek dikkat ettim inşallah yanlış yapmamışımdır😑

Bence 10-12-14. Günler ver de yükselişi gör.14. Gün çok geç ya.Hiçbir zaman 14. Gün istemedi benim doktorlarım
Ya 12 de gidicem yada 14 zaten 12si regl günüm yani bilemiyorum bakalim eşim bekleyelim dedi ama ben 12 sinde vermeyi düşünüyorum yine kismette bakalim. Testleri attim gördün mü

X