2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Allah saglikla versin de cekilir hepsi iyi dusunmek istiyorum
Benim bu ikinci . İlkide tüp bebek di oğlum doğdu. Ondada bir gün ağrıdan uyuyamadigimi hatırlıyorum. Bu gece başladı ağrım kaç gündür normaldi. Bence güzel ağrılar bunlar Allah'ın izniyle. Sen ne zaman test yapacaksın ben dayanamıyorum Çarşamba sabah bakacagim bı daha 7.gun oluyo. Oğlumu 9.gunde öğrenmiştim. Silikti ama belliydi

Ben 21 inde transfer oldum regl gecen ay 31 inde oldum
Bunu bugün ikindi vakti yaptım dayanamadım. Bı yarım saat içinde hayalet çizgi oldu . Aslında 5 dk sonrasini ciddiye almayın diyorlar ama bilmiyorum. 5.gundu birde öğle vakti belki çok küçük ondan çok hayalet çizgi oldu umutlar iste

Eklentiler

• IMG_20240826_165431.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 68
Ben de senden beterim test yaptim cizgi cikti ama benim cok kimyasalim var ve bu embriyo var pgtsiz o yuzden korkuyorum, sen de yarin bir dhaa yap oyle bi bakalim artarsa anlariz en azindan ama cizgide eger pembelik varsa vardir demek

Bm

Bnmde karnim ağrıyo gibi oluyo sonra kasığıma geçiyor. Gece yatınca da bacağımada vuruyo. Bnde ara ara korkuyorum sonra diyorum kendi kendime yer açıyo inşallahta öyledir
Yok yok tam 31 inde regl olurum eger olacaksam ben hep ayni zamanda olurum o yuzden test tarihimle beklenen regl tarihim ayni ya regl geliyoo ya bebek hsshhsh ama benim de az once bacagima vurur gibi oldu cok garip baya regl sancisi yani cok korkutuyor

Var bence bu arada cunku çizgi pembe gibi geldi bana ama yarin test yapinca acma boyle ben de hep acardim kuruma cizgisi oluyo insan onu pembe cizgi saniyor

Kizllar günlük ne kadar su içiyorsunuz? Benim normalde hiç su içme alışkanlığım var yani günlük 1 bardak maks 2 yani ama transferden sonra zorladim kendimi bayağı siz siz ne kadar iciyorsunuz?
Bende normalde az su içen biriyim ama transferden sonra 3 ila 4 litre arasında içiyorum sabahtan akşama kafar su matarasi yanındadır bittikçe doldurup içerim sende içmeye çalış bu dönemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…