2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba ben 16 ağustosta transfer işlemi gördüm bugün 11. Günüm yarın kanda test tutacağım bu sabah idrar testi tutum kanda da sonuç aynı çıkarmı
günaydın baya belirgin cıkmış hayırlı olsun saglıkla kolaylıkla kucagınıza alırsın inşallah 🙏 😊 kan sonucunuzu da paylaşın lütfen 😊

Ben de senden beterim test yaptim cizgi cikti ama benim cok kimyasalim var ve bu embriyo var pgtsiz o yuzden korkuyorum, sen de yarin bir dhaa yap oyle bi bakalim artarsa anlariz en azindan ama cizgide eger pembelik varsa vardir demek
Günaydın arkadasim. Dün hepimiz için dua ettim. Bugün tutacağım kendimi yarın tam bı hafta oluyo sabahtan bakıp çift çizgi çıkarsa kan vermeye giderim çünkü korkuyorum bugünde öyle geç felan çıkarsa uzulurum

Yok yok tam 31 inde regl olurum eger olacaksam ben hep ayni zamanda olurum o yuzden test tarihimle beklenen regl tarihim ayni ya regl geliyoo ya bebek hsshhsh ama benim de az once bacagima vurur gibi oldu cok garip baya regl sancisi yani cok korkutuyor
Bnmde regl trihim 31i

Hadi benden de bi test geldin aslında bu kaset testleri 2 günde 1 yapmam gerekiyor artışı net görmek adına ama işte hergun yapiyorum. 2 günlük olanida attim koyulma var dimi kizlarr. Kaset test bu arada bunlar

Eklentiler

• 20240827_102202.jpg
    20240827_102202.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 60
  • 20240827_102341.jpg
    20240827_102341.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240827_102458.jpg
    20240827_102458.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 63
Herhangi bir belirtiniz var mı benimde 4.günüm
Belirtim yok yataktan kalkarken uzun süre oturunca bel agrım oluyo bide gülerken gerinirken böyle öksürürken falan kasıklarımda bişi yırtlıyo sanki acıyo yani başka belirtim yok canım dün daha çok agrım bulantım bile vardı bugun çok bişi yok gibi sende var mı peki bugun 5. Gün benim

Hadi benden de bi test geldin aslında bu kaset testleri 2 günde 1 yapmam gerekiyor artışı net görmek adına ama işte hergun yapiyorum. 2 günlük olanida attim koyulma var dimi kizlarr. Kaset test bu arada bunlar
Evet var benim de böyleydi ama benim nerdeyse 11-12 günde iyi bi şekilde ikinci çizgi çıkıyodu beni deli etmişti bu kaset test

X