2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sebepsiz infertilide de başarı oranı bazı sitelerde daha yüksek yazarken bazılarında daha düşük yazıyor o yüzden merak ettim açıkçası :)

Kızlar benim test gunum carsamba gunu ama ben pazar gunu erken gebelik testi yaptim. Ve hic bir sey cikmadi. Sizce gec tutunma falan olabilir mi. Ya cok uzgunum. Pazar gununden beridir perisan oldum. 9 gun test yapmistim. Ama o gece sabah test yapicam diye heyecandan uyuyamadim ve bir de asiri su icen biriyim butun gece su ictim tuvalete gittim su ictim tuvalete gittim 1 2 saat uyuyup 5 de kalkip yaptim testi. Ve hayalet bir cizgi bile yoktu. Benim gibi idrar testinde negatif cikip sonradan kanda pozitif cikan oldu mu daha once daha once tup bebek yapan deneyimli arkadaslar paylasir misiniz.

Pazar günü 12. Gün mü? 9 gün test yaptım demişsin.Onlar nasıl çıktı? Bir de gebelik testinin sabah yapılmasının nedeni, seyrelmemiş, beklemiş idrarda beta nın daha yoğun bulunması.Sen sürekli su içer seyreltirsen silik dahi çıkmayabilir.Yatmadan önce tuvalete çık ve bir daha su içmeden yat.Sabah da kalkıp tekrar ederain testi

Ben bi salaklik yaptim.3 gun progestan dex yaptim gobekden ama 3 gunde ayni siringa kullandim.dun gece igne yerim kizardi acimaya basladi.bugun transfer gunumdu.doktor dedi enfeksiyon olmus.crp baktirdi.neyse transfer oldu.anitibiyotik verdi.ben sıknti olurmu dedim.olmaz gebelerde kullaniyo antibiyotik dedi.ben enfeksiyondan ateslenio terliyorum arada .korkuyorum etkisi olurmu diye.nasil bole salaklik yapabilirim diye

Kizlar bugun transferin 5.gun aksami regl agrisi var biraz fazla sizde de oldu mu cok korkuyorum su an kanamam falan yok hic olmadi ama agri var baya

Ya senin avzini burnunu yirim piner sen bana umit oldun allah kucagini cifter cifter doldursun ben ne diyeyim.

pazar gunu 9.gundu ben o gun yaptim. Yoksa test günüm carsamba. İnsallah pozitif cikar yaa ağlamaktan içim çıktı yemin ederim.

Kizlar bugun transferin 5.gun aksami regl agrisi var biraz fazla sizde de oldu mu cok korkuyorum su an kanamam falan yok hic olmadi ama agri var baya
İlk günü saymazsak benimde 5.gunum benimde belim kasigim agriyo. Çok aşırı şiddetli değil ama ağrı var yani . Hayırlı ağrıdır inşallah hepimizin

Kızlar merhaba ben transferimin 4. günündeyim kronik olarak ağrırdı zaten midem ve yine çok ağrıyor ne yapsam geçer yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…