2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben İzmir’de yaşamıyorum, tedavi için geldim izmire, Salı günü transfer olup perşembe günü Mardin’e evime gideceğim uçakla. Gebelik oluşsun da gerisi hallolur insallah bi şekilde
Hakkında hayırlısı inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize Mardini görünce hemen yazmak istedim bende Mardinliyim ben d.bakir bahçeciye gidiyorum

Hakkında hayırlısı inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize Mardini görünce hemen yazmak istedim bende Mardinliyim ben d.bakir bahçeciye gidiyorum
İlk tedaviyi Diyarbakır memorial da yaptım, şimdiki aklım olsa Diyarbakır’da bahçeciye giderdim, insallah rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Reactions: Y R
Ben 7. Gün verdim ilk sonra 2. Gün sonraki sonucu merak ettim 9. Gün tekrar verdim 11. Gün tekrar verdim doktor 12. Gün istediğinden 12. Gün tekrar verdim sonra rutin olarak onlar da iki kat artış olacak mı diye 14. Gün ve 16. Gün de kan istediler o zaman da verdim ben bayağı kan verdim ya

Yazar mısınz değerlerinizi peki

Doktorun dediği tarihten haricindeki verdiğin lan sonuçlarını doktora söyledin mi
Ben soylemicem sanırım asıl kan günüm Çarşamba günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…