2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Selam kızlar Yaş 42 20 Ağustos İki adet 5. Gün genetik olarak sağlıklı 2 embryo transferimle buradayım. Havuz yöntemi yaptırmıştım. O yüzden transferim uzun sürdü. Tüp bebek konusunda malesef oldukça tecrübeliyim. Umarım herkes sağlıkla bebeğini kucağına alır. Allah hayırlısını kolaylıkla nasip etsin

Son düzenleme:
Kızlar dayanamadım özelde kan verdim sonucum 46 çıktı
Ayyyyyy harika yasasin. Allah saglikla kucagina almak nasip etsin. İnsallah degerin katlanarak artar
Hos geldiniz rabbim bu kez gonlune gore versin insallah. Ben de 40 yasindayim.

İyi geceler Allah isteyen herkesin kucağını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun kimseyi boş çevirip aratmasın inşallah. Havuz yöntemi nedir acaba merak ettim de

Yazar mısınz değerlerinizi peki
Tabi 7. Gün 30
9. Gün 64
11. Gün 126
12. Gün 143 bunu aynı gün aile hekiminde verdim 153 çıkmıştı
14. Gün 453
15. Gün 706 çıktı normalde 15. Gün vermemem gerekiyordu ama o sabah benim hafif sürüntü şekilde kırmızı renk kanamam oldu ama sürüntü şekildeydi doktorum o gün beta hcg ve progestan değerime bakmak istedi direkt 14. Güne göre yükselmişti ek progestan desteği verdi iğne vs onları kullandım
16. Gün 983 oldu 16 gün tarih olarak 8 marta denk geliyor bidaha
12 martta kan vermemi istedi doktorum 3758 çıktı orda da 19 martta da kese ve kalp atışı gördüm çok şükür şu an 29 haftalık oldum

Doktorun dediği tarihten haricindeki verdiğin lan sonuçlarını doktora söyledin mi
Ben soylemicem sanırım asıl kan günüm Çarşamba günü
Hayır ondan öncekileri hiç söylemedim 12. Günden sonrısını söyledim ama e nabzıdan kontrol ettiği için görmüş olabilirdi önceki değerleri

3 tane artimed test yaptim üçüde negatif kafayi yicem.. Dun yaptığım marka beni hic yaniltmamisti ama yalanci pozitif mi yani simdi ayy delircem ya

3 tane artimed test yaptim üçüde negatif kafayi yicem.. Dun yaptığım marka beni hic yaniltmamisti ama yalanci pozitif mi yani simdi ayy delircem ya
günaydın kaçıncı gününüz kan mı versenız acaba belki de bosuna üzülüyorsunuz ama erkense kan da vermeyın cıkmazsa üzülürsünüz

Hayır ondan öncekileri hiç söylemedim 12. Günden sonrısını söyledim ama e nabzıdan kontrol ettiği için görmüş olabilirdi önceki değerleri
Benim e Nabiza düşmüyor özelde verdiklerim bende soylemicem Çarşamba günü verdiğim sonucu doktor ile payalasicam

Arkadaslar transferden sonrane yaptiniz kac gun dinlendiniz yattinizmi.brn pazartesi transfer olcm.cuma gunu ailemi cagircaktim sehir disindan ole denk gelmesi iyi olcakti vakit olarak.ama ikisi cakisti.esimde cagirma sonra cagiralim riske atamayiz dinlen dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…