2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bence burada ailen geldiğinde sen ne şekilde davranacaksın bu önemli. Ailen kaç kişi gelecek? Senin tedavinden haberleri var mı? Onları memnun etmek için sen mi strese girip hizmet edeceksin yoksa onlar mı senin üzerinden yüklerini alıp yardımcı olacak? Ben olsaydım çağırmazdım ve kendi başımıza arada kalkıp hafif işlerimi kendim halledip sakin bir şekilde bu süreci atladırdım. Zaten hep yatmak kan akışı açısından iyi değilmiş. Biraz da hareket gerekmiş

Maşallah Allah kucagınıza almak nasip etsin inşallah bende benim değerlerimi yazayım değerlendirir misinz
10. Gün 244
12.gün 651
14.gün 1543
17.gün 5900 sizce iyi mi artış çok mu anlamadm ben

Merhaba kızlar,benimde ikinci denemem 20 ağustos tek 5.gün embriyosu transfer oldum.İlk gnden beri kasık ağrım var hafif hafif ilk denememi hatrlamıyorum inşallah olumlu bir işarettir

Bir babam iki kiz kardesim.kizlarin haberi var.benden ole hizmet beklemezler de biz onlar gelmisken bir gun pilnige faln giderz diye dusunmustuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…