2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim ki biraz karışık.temmuzda opum oldum.3 embriyom donduruldu.gebelik haberi paylasan arkadaş gibi 4bc kalite düşük diye üzuldum.ama umutoldu kendisi bana...ben bu ay yine opu olucam yedekleme yapacak funda hnm çünkü miyom ameliyatı olmam lazım ameliyat snrası rezerv düşer vs diye garantiye almak istedi.şuan adet oldum olcam kontrole gelicem buhfta hersey netleşecek...
Merhaba acaba miyomunuz nerede rahmin tam benim de var ama sıkıntı yaratıcak yerde değil

Merhaba acaba miyomunuz nerede rahmin tam benim de var ama sıkıntı yaratıcak yerde değil
Merhaba,benimde rahmin dışında diye yıllardır etkisi yok diye aldırttırmadı hicbi doktor şimdi bikaç doktorun ortak kararı basarisiz tüp bebek deneyimim olduğu için tutunamıyor embriyolarım...busefer riske atmak istemedi doktorum aldırma kararı aldık...kan akışını etkileyip tutunmaya engel olabiliyor dedi doktorum.

Kızlar göğüs ucu hassasiyeti yaşayan var mı ilaçlardan mı acaba tamamı değil sadece ucunda ağrı var dokunamıyorum
İlk zamanlarda da oluyodu ben transferimin 4 günü göğüslerimin ekstra büyümesinden dolgun olmasından pozitif olduğunu anlamıştım test yapmıştım çok belli belirsiz çıkmıştı ertesi gün yaptım biraz daha belli derken öyle koyulaştı hamileliğin ilk aylarında göğüs ucum gerçekten çok acıyordu bazen eşim karnıma elini koyuyordu aman diyodum üst kısma göğsüme değme çok acıyor ne zaman geçti ağrısı hatırlamıyorum ama şey diye çok söylenmiştim bu kadar acıyosa ben çocuğumu nasıl emzircem diye eşim de geçer ya o kadar insanda nasıl oluyo filan diyodu gerçekten de şu an için geçti 7 ayıma girdim bakalım doğuma yakın tekrardan acır mı bilmiyorum

Merhaba kızlar az once gebelik testi yaptim çok erken ama pembe silik cizgi çıktı doğru mudur acaba bilmiyorum
Testi tekrarlayın ama silikte olsa varsa büyük ihtimalle hamilesinizdir ben bundan önceki tedavimde sizden daha geç yapmıştım çıkmamıştı sonuçta negatifti zaten

Testi tekrarlayın ama silikte olsa varsa büyük ihtimalle hamilesinizdir ben bundan önceki tedavimde sizden daha geç yapmıştım çıkmamıştı sonuçta negatifti zaten
Yarın tekrardan yapacağım 7. Gün olmuş oluyor varsa illaki koyu çıkacaktır teşekkür ederim 🥰

Kızlar ben dün sıkıntılı bir durum yaşadım.şöyle anlatim her sülalede bitane ortalığı karistirip surekli sıkıntı çıkaran yenge vardır. Senelerdir sabredip dün patladim artık ama beni cok zorladi.kiskirtti. yoksa saygida kusur edecek biri degilim. Bebek olmasina olumsuz etkisi olmus mudur.?5 gün embriosu. Bugün olali 8 gün oldu.

Kızlar ben dün sıkıntılı bir durum yaşadım.şöyle anlatim her sülalede bitane ortalığı karistirip surekli sıkıntı çıkaran yenge vardır. Senelerdir sabredip dün patladim artık ama beni cok zorladi.kiskirtti. yoksa saygida kusur edecek biri degilim. Bebek olmasina olumsuz etkisi olmus mudur.?5 gün embriosu. Bugün olali 8 gün oldu.
Kötü düşünme o tutunmuştur bile Allah'ın izni ile pozitifi görürsün

X