2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İyi akşamlar kızlar. 23 üne transfer tarihim verildi ancak progestron değerim düşük olursa transferi iptal edeceklermiş. İlaçlar dışında sizce ne yapabilirim bu durum için

Kızlar 3.gün embriyosu yarın transferin 8.günü sabah idrar testi yapsam çıkar mı silikte olsa belli eder mi kendini
Ben 8. Gün öğrendim. Aynı gün benle transfer olan arkadaşım 12 . Gün pozitif gördü. Aynı anda olmamıza rağmen onun 8. Gün negatif çıktı. Aslımda ikizlere hamileymiş. Eğer üzülmücekseniz yapın. Üzülecekseniz yapmayın. Benim tek onun ikiz olmasına rağmen ben önce öğrendim

Herkese merhaba kizlarr...Allah nasip ederse ben de yarın sabah 10 da transfer olacağım .Biraz gerginim .Tek şansım çünkü bu, ikinci bir yumurtam ve opu işlemi şansım da yok artık..Lütfen dua eder misiniz duaya ihtiyacım var Rabbim hepinizin de gönlüne göre versin hepiniz muradiniza kavuşursunuz inşallah Zor bir surecti.Umarim iyi sonuçlanır

erken olduğunu ve negatif çıkabileceği ihtimalini bilerek yaparsam üzülmem herhalde ama böyle de çok merak ediyorum peki sizin herhangi bir yerleşme kanaması vs oldu mu

Benimde 3.günüm bu gün transfer ayrı sonrası ayrı heyecanlı inşallah gönlündekini verir Allah hepimizin hayırlı evlatları olur

Hayırlısı olsun amin inşallah pozitif sonuç görürsünuz tüm bekleyen herkes inşallah Ben de biliyorum ki yarından sonra heyecanla bekleyecegim Transfer uyanık mi yapılıyor canınız yandı mı

Benim bu gün 3. Gün yarın sabah çıkar mı acaba testte
Benim 4. Gün erken gebelikte çok silik çıkmıştı fotografta belli olmuyordu 5. Günde aynı şekil çok silik fotografta bellı olmuyordu flaş tutunca belli oluyordu kuruma çizgisi baya belirğindi ama 6. Günden sonra koyulaştı çizgi 12 güne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…