2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Gözlerim doldu çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. bir kere inanç hangi cümlenizde gizliydi biliyor musunuz? ‘Affınıza sığınarak söylüyorum görüşünüzü bilmiyorum’ dediniz anda biz aynı inanca sahip olmuş oluyoruz. çünkü inanç dediğimiz şeyin temeli insanlık, saygı ve hoşgörüdür. Teşekkür ederim tabikide okuyacağım. İyi dilekleriniz niyetiniz için çok teşekkür ederim çok

Bende size katılıyorum inan dedigimiz şeyin temeli insanlık saygı ve hoşgörü ne güzel ifade ettiniz. Rica ederim dualarınız gönlünüze ferahlık yolunuza ışık olsun.

arkadaşlar merhaba ben ağustos 1de 3. gün aaa kalite embriyo transfer oldum. bugün transfer gününü sayarsak 14.gün normalde yarın kan vermem lazımdı ben bi kaç gündür girmeden grubu okudum dün kan testi verdim 13. gün 599,80 beta çıkmış sizce nasıl. Ayrıca 7. gün erken gebelik testi yapmıştım ince bir çift çizgi görmüştüm.

Merhaba ben de tüp bebek sürecini başlamak istiyorum bir kaç ay sonra ama sigara içiyorum siz bıraktınız mı yoksa azalttınız mı
bence bırak bende içiyordum transferden sonra bırakırım dedim bir stres oldum en stres olmamam gerekn zamanda hemde şimdi ki aklım olsa o zaman bırakırdım.

Değeriniz gayet güzel. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhaba ben de tüp bebek sürecini başlamak istiyorum bir kaç ay sonra ama sigara içiyorum siz bıraktınız mı yoksa azalttınız mı
Ben azalttım canım normalde 1 paket içiyordum şimdi yakıyorum bir iki nefes cekip atıyorum çubuk kraker işe yarıyor onunla tutmaya çalışıyorum kendimi ama sen kesebiliyorsan kes negatif sonuç aldım ben. Bir daha ki denememden önce en az 1 ay önce tamamen kesmeyi düşünüyorum

İnşallah canm çok teşekkür ederim taze transfer olacak en geç pazartesi dağıtacakmış doktor inşallah sağlıklı olur siz transferden sonra neler yaptınız ? Neye dikkat etmem gerekiyor bilgi verirmisin ?
Ben ilk transferimde çok dikkat etmiştim. devamlı sırt üstü yatmıştım tutmadı negatif geldi. ikinci transferimde sağa sola dönerek yatabildim. kabızlık problemi çekmemek için her sabah probiyotik kullanıyorum. Suyu bol içiyorum günde yaklaşık 4 4.5 litre kadar yeşillik ve sebze ağırlıklı besleniyorum. kendinizi çok kasmayın, elbette ki ağırlık kaldırmayın iş yapmayın kendinize dikkat edin, sakının ama devamlı sırt üstü yatmalıyım diye kendinizi şartlamayın mesela. ben üç yada dördüncü gün iş yapmaya başladım. Süpürme gibi değil de mesela çamaşır atıyordum gelip 15 20 dk uzanıyordum. belirti ilk transfer olduğu için olabilirde ilaçların etkisi de olabilir belirti aramayın kendinizde. mesela benim ilkinde belirti vardı tutmadı ikincisinde hiç belirti yoktu tuttu. siz kendinizi daha iyi tanırsınız kendinizi çok yormadan devamlıda yatmadan stressiz bir şekilde bu süreci geçirebilirsiniz.

Hayırlı olsun hamılesınız ve degerınız çok güzel

Kızlar opudan kaç gün sonra regl oldunuz? Klinikte 1 hafta sonra olursun demişlerdi hala olmadım, olacak gibi kasık ağrısı var kendisi yok.

Tamamen bıraktım. Daha önceki denemelerimde strese girip bi fazla içtim hep. Bu kez ocakta bıraktım temmuzda transfer oldum ve pozitif şuan sizde bırakın bence çünkü yumurta kalitesini çok etkiliyor. Motivasyon için ben kendime “ doğumdan sonra istediğin kadar içersin “ dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…