2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende. Bu durumdan müzdaribim gerçekten ya inşallah bu şekilde olupta pozitif olanlar vardır da gözümüz açılır

Hayır ya takviyeler özel diyetler dur Allah daha tüm kapıları kapatmadı ya hiç yumurtan olmasaydı. Emin ol altın yumurtanı bulacaksın

Eğer cevaplamazsaniz kaderime kahır eder mık gbi küser gider konu açarım
Walla canım benim don 3. Gün embriyolarım kullanıldı. Bana doktorum oluşan öncede hiçbiryer vermedi. Ama daha önce gittiğim bi doktor q10 ve omega 3 vermişti. Bende Allah var hiç kullanmadım. Ama bu sefer ne bulursam içeceğim

Bilmiyorum ki, sabah doktor bb falan demedi, sadece kalitesi iyi değil fragmantasyonları fazla dedi. Transfer olmayacak gibi mi duruyor dedim evet dedi. Sonra 4bb olayını embriyolog arayıp söyledi saat 3 gibi.
Yani bilmiyorum çok yorumda yapmak istemiyorum ama 4bb kötü bi embriyo değil. Madem kötü keşke sınıflandırmayı farklı yapsaymış embriyolog. İsterseniz tekrar görüşün embriyolog ile. Hakkınızda hayırlısı olsun

Ama böyle biseye doktorla embriyolog konuşup karar veriyor kafalarına göre yaptıklarını düşünmüyorum. 4bb çok kötü bir embriyo değil belki pgt den sağlıklı gelecek bilinmiyor ki

Benim anca 6.gün blast oldu ve 4bb dendi. Utanmasa 7.güne gidecekti yani gelişimi yavaştı belki ondan sıcak bakmadı doktor. 5.günde blast olan 4bb ile benimki bir olmayabilir belki de bilmiyorum ki.

Ama böyle biseye doktorla embriyolog konuşup karar veriyor kafalarına göre yaptıklarını düşünmüyorum. 4bb çok kötü bir embriyo değil belki pgt den sağlıklı gelecek bilinmiyor ki
Potansiyeli az olan ve 6.gün akşamında anca gelişen embriyo için pgt yaptırmak çok istemiyorum ya, gereksiz masraf gibi geliyor açıkçası. Doktorla konuşucam bakalım sonradan 4bb kafasına yattıysa yaptırıcaz mecbur ama sabah hiç o kafada degildi.

Evet Q10 çok gördüm bende onu kullanmayı düşünüyorum bakalm 3 ay

Evet canm en az 3 ay düzenli kullanılması lazmmis biliyorum bu sefer öyle yapicam erkenden baslicam şuan 1 ay Bi vücudum alınsın diyorum diğer aya takviyelere vitaminlere baslarm insallah

Şöyle söyliyim ben 23 yaşındayım 7 ayıma girdim şubatta transferim olmuştu şu son 2 gündür sadece geceleri arada beni uyandırıyor böyle sanki çürük var da onun ağrısı gibi çenemi açıyorum bi acıyo sonra geçiyo gündüz hiçbişey yok ama ne yemek yerken ne bişey muhtemelen 20’lik dişimden kaynaklı çünkü yanındakiler hep kanal tedavili ben 7 ayıma yeni girdim son aylarda diş ağrısı oluyor demişlerdi ondan mı başladı bilmiyorum

Gelişim göstermeyecegini düşünmüştür belki. Konuşunca sebebini öğrenirsin canım

Diyetisyeni bizimle de paylaşır mısınız benimde şekerim var

Ballarım negatif sonuç alınca doktor ilaçları kullanma dedi sizde kestiniz değil mi? 3 ay erteleme kararı aldım doktorda iyi olur dedi siz ne düşünüyorsunuz hemen devam mı yoksa ara verecek misiniz sizde?

Dört saat oldu kalkmama izin vermiyorlar evde ama ben yine de duramıcam galiba üç kere tuvalete kalktım zaten ne kadar su içtiysem amin inşallahh darısı başıma nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…