2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende sizinle aynı durumdayım hiç bir neden yok hersey çok ıyı. Ama olmayınca olmuyor .benımdr negatıf Malesef Eflinn34

Demek sabirsiz bir bebisiniz olucak size kavusmak icin can atiyor desenize

Kızlar ben yarım saatte bir tuvalete gidiyorum. Daha dün transfer oldum. Geçen transferimde 4-5 gün sonra böyle olmuştum. Bu çok garip geldi bana. Sizde de oldu mu?
Ben akşam yemeginden sonra kendime limit koydum bir bardak su içeceğim. Çünkü aynen yarım saatte bir tuvaletteyim bazen 15 dk da bir. Ellerim derisi pul pul oldu yıkamaktan. Kimyasallardan sonuç alana kadar uzak durayım diye krem de surmuyordum zeytinyagi sürdüm bugün bugün 6. Günüm

Kızlar bunuda 1 2 saat önce yaptm herhalde kuruma cizgisi değil ama değer herhalde çok az daha inşallah koyulastiginida gorururm

Ölücem tuvaletten rahim fazlamı kalınlaştı acaba baskı mı yapıyor diye düşündüm progesteron ilaçları sağolsun. Birde transferden sonra rahim ağzım çok sıkılaştı fitili atmakta çok zorlanıyorum geriye asla gitmiyor. Normalde cehennemin dibine kadar gidiyordu

Ayyy cokk güldümmmm cehennemin dibine kadar gidiyordu dedigineee

Ayyy cokk güldümmmm cehennemin dibine kadar gidiyordu dedigineee
Ben fitil sabah2 akşam 2. İlkini atıyordum ikinciyi attığımda diğeri piyasadan çoktan kaybolmuş oluyordu. Şimdi zaten parmağımda gitmiyor fazla içeri ilkini atıyorum 2. Yi attığımda gidip ona çarpıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…