2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bu durumu zaten 5.gün hem doktorunuz hem de embriyoloğunuzla yüz yüze konuşabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.
Ben de öyle yapmıştım...

Bu durumu zaten 5.gün hem doktorunuz hem de embriyoloğunuzla yüz yüze konuşabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.
Ben de öyle yapmıştım...
Evet ben onca hesap kitap yapıyorum ama belki de pek bişey kalmayacak 5.güne. Şimdiden beynimi yakmayayım madem

İŞTE BU KADAR
Ayrıca bizim 7 embriyodan 1i taze transfer 2 si pgt gitti demiştim ya,kalan 4 ü 5.güne çıktı ama kalitesizdi imha edildi.

İlaç kullanımı kac gun sürdü ve ilk ilaca başladığınız gün ile yunurta toplama ve transfer arasi her biri kac gun sürüyor. Cevap verirseniz sevinirim benim için önemli.
21.06.2024 ignelere basladigim gun , 03.07.2024te opu oldum yumurtalar toplandi yani.embriyolar donduruldu.rahim dinlendirme yapildi.bu ayin 3.haftasi da transfer olucam insallah

Ayy mutlaka yazın. İnşallah taze transfer tutar da öbürleri yedekte kalır
Amin inşallah çok teşekkür ederim yazarım elbette...
Yarın sabah ve Pazar sabahı merakıma yenik düşüp idrar testi yapacağım:)
Salı sabahı hastanede kan tahlili günümüz...

Yaşınız 35 sınırında ondan kaynaklı pgt önermiş size bence hiç endişe etmeyin ve gücününüz yetiyorsa gönderebildiğiniz kadar embriyo gönderin Genetik bakılsın ben size kendimden örnek vermek istiyorum benim yaşım 25 tedaviye başladığımda 24 yaşındaydım yaşımdan dolayı eşimdede herhangi bir sorun olmadığından kaynaklı doktorumuz bize pgt önermedi çok maliyetli olur dedi 6 tane embriyo iyi kalite donduruldu ben tam 2 transfer oldum ikiside çift embriyo ve hiç biri tutmadı yani 4 embriyo çöp oldu embriyo genetiğinin iyi olduğunu bilmek hem sizin için güzel birşey diğer türlü o embriyo Genetik bir sorun varsa rahimde tutunamıcaktır sizin yaşınız sınırda ben yaşı gençken bile keşke biyopsi yaptırsaymışım diyorum çünkü genetiği bilmediğiniz bir embriyo transfer ettiğinizde uğraşması ve size verdiği kafa yorgunluğu çok çok daha zor yaşamış biri olarak söylüyorum hiç korkmadan Doktorunuzu bence dinleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…