2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar estofrem dozlarınınyarın artırırıcam folik asit estofrem ve aspirin kullanıyorum daha sonra sizce artırır mı ilaçları doğru mu gidiyoruz hep bi korku var

Ölücem tuvaletten rahim fazlamı kalınlaştı acaba baskı mı yapıyor diye düşündüm progesteron ilaçları sağolsun. Birde transferden sonra rahim ağzım çok sıkılaştı fitili atmakta çok zorlanıyorum geriye asla gitmiyor. Normalde cehennemin dibine kadar gidiyordu 😂
Aaa benim de öyle progesterondan mi o 😁😁 ya sürekli parmaklamaktan bi hal olduk tövbe tövbe 😁🙈🙈🙈

Ölücem tuvaletten rahim fazlamı kalınlaştı acaba baskı mı yapıyor diye düşündüm progesteron ilaçları sağolsun. Birde transferden sonra rahim ağzım çok sıkılaştı fitili atmakta çok zorlanıyorum geriye asla gitmiyor. Normalde cehennemin dibine kadar gidiyordu 😂
Benim 6. Günüm transfer olduğum gün başlamıştım progestana aynı durumdayimmm 🫣 çok zorlanıyorum en az bir saat yatıyorum yoksa düşüyor. Tansiyon hastasıyım normalde de tuvalete sık cikarim ama bu durum çok anormal imdat diyesim var. Sonda mi taktirsam 😁🤣🤣🤣

Ya valla bu surecte her seyde bir hayir var,biz elimizden geleni yapiyoruz maddi manevi.Hele kadinlar olarak afedersiniz delinmedik yerimiz kalmadi.Artik gerisi Allahtan,bak bebiskoda size benzemis🩷
Evet ben iğneler bitti diye sevinmiştim transferin 4. Günü ovitrelle yapmamı söyledi doktorum bi de. Eşim de diyo bittik biz gardaşım 😂 gardaş olduk

X