2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet dinlicem, 2 tane en azından yollicam en başta. Maliyeti evet fazla ama battı balık yan gider üçe beşe bakmicaz artık dua edeyim de yeterince embriyo çıksın 5.güne.

Benim de 3. gün. Önceden 3 olumsuz denemem oldu. Bu sefer ilk kez 3. gün denemek istedi doktorum. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Benim transferim daha çok yeni 10 gün bar daha tahlil yaptırmama
Ay hadi hayirli olsun insallah benim de agustos 3.haftasi olucak insallah , ilk denemem

Tecrübeli olanlardan yorum bekliyorum bence kuruma çizgisi gibi siz ne düşünüyorsunuz ?
Minnoş görümcem hatrına atıyorum

Eklentiler

• b54da217-f4da-4ee8-bfd4-a7206ee78189.jpeg
    43,3 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar ben yarım saatte bir tuvalete gidiyorum. Daha dün transfer oldum. Geçen transferimde 4-5 gün sonra böyle olmuştum. Bu çok garip geldi bana. Sizde de oldu mu?

Ayy sizin ne zaman oldu transfer
Dün oldu transferim öğlen 12.30 da, 19 Ağustos test tarihim. Her iki yumurtalığımda 4-6 cm çikolata kistlerim var. Pazartesi günü yumurta toplama olmuştu haşa kasıklarım acıyor. Rahim dinlendirme yapmak çok isterdim ama tek embriyo olunca öyle yapmadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…