2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bu mesajınız gözlerimi doldurdu. Teşekkür ederim. sağlıkla kucağınıza alıp, keyifle büyütün inşallah bebeğinizi. Bizim için de dua edin. Hamilelerin duası kabul olurmuş.
Amin hepimiz evlatlarımıza kavuşalım inşallah. Hiç Kolay yollardan yürümüyoruz ama Allah bizimle beraber

Amaaahh koca kızz ağlama ağlama seninde nasibinde belli bir zaman vardr
Benim tedaviyi bırakıp hamile kalma şansım yok çünkü tüpler tıkalı . Böyle de negatif aldıkça boşa kürek çekiyor gibi geliyor bıktım usandım

Merhaba ben transfer hazirligindayim,su zamana kadar ilaclar 32bin tutmus hepsini not ettim
İlaç kullanımı kac gun sürdü ve ilk ilaca başladığınız gün ile yunurta toplama ve transfer arasi her biri kac gun sürüyor. Cevap verirseniz sevinirim benim için önemli.

Canım insallah artarak gider ve sağlıklı sıhhatli hayırlısı ile kucağına alırsın çok sevindim

Hoşgeldin canımmm valla bende bekliyordum kimse açmayınca ben açtım
Bende cumartesi günü 5.gun dondurulmuş embriyosu transfer oldum kaşık ağrılarım ve bel ağrım bacak ağrın şimdi erken gebelik testi aldım yapmakla yapmamak arasında kaldım ve çok merak ediyorum çok araştırdım 5. Gün pozitifi gören çok kişi olmuş sizce ne yapmalıyım

Ben bugün yaptım 8.gün negatif sen bilirsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…