2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar doktora gittim kanama alanım varmis hala ama plesantaya vs degmiyormus yeri korkulacak yerde değilmiş. 3 haftaya gün verdi lekelenmeler de devam edecekmis kirmizi kan olmadığı sürece korkma dedi. Cinsiyetimizide gördü oğluş geliyormuş sağlıkla gelsin inşallah tahminleriniz hep erkekti tuttu

İmkan varsa muhteşem birşey bence. Bende mesleğim ve eşimin mesleği izin verse denerdim. Ancak yurtdışında doğum kısmında mutlaka fazla araştırma yapın bizlerdeki gibi değil ordaki sağlık hizmetleri. Daha doğaldan yanalar o nedenle güzelce bir arastirmanizi öneririm ama çok güzel bir imkan

Ben iki sezeryan oldum herhalde normal yapmazlar ama bu soru aklımda . Gidecek olursam ilk önce bunu araştırırım ama işimiz el verirse bizimde tabi ben yazın öğretmenim evdeyim zaten de eşimin iş zamanı asıl yazın

Kızlar benim gibi karnı çok azıcık çıkan ve bebeği hissetmeyen var mı .15+4 teyim, normalde zayıfım , karnım da minicik çıktı yemek sonrası şişlik gibi

İnşallah halledebilir ve gidersiniz canım bebiş için muhteşem bir imkan çünkü

kiiiz acaba ayri analarda ikiz mi dogruyoruz sjssjjs ayh cok keyiflendim vallahi iyi haberlerine cok sukuuuur bir daha yasamayalim kanama alanlarimiz hepimizin bitsin geri gelmesin saglikla tamamlayalim aylarimizi

Öncelikle canım oğluşunu sag salim kucağına al canım bende hep leke var korkma canım doktorum pıhtı.ve kırmızı olmadığı sürece korkma dedi 6 haftaliktan beri geliyor için rahat olsun

Kızlar bugün 16 haftalık oldum hala ara ara ağrım oluyor sizde de oluyor mu ? Yatakta sağa sola kalkarak dönüyorum yoksa kramp giriyor ya
Ben bugün sırf ağrılar yüzünden doktora gittim canım iki gün bekledim geçsin diye ama yok dün başlayıp bugün de devam eden kasık bel ağrılarım vardı, doktor bebek büyüdükçe olur dedi bi de idrarımda lökosit yüksekti o da yapar dedi

Kızlar bugün 16 haftalık oldum hala ara ara ağrım oluyor sizde de oluyor mu ? Yatakta sağa sola kalkarak dönüyorum yoksa kramp giriyor ya
Ben ayakta dururken bile bazen kramp giriyor ve kendimi zorla koltuğa atıyorum. Geceleri ağrılar başladı. Spor yapmadığım zamanlarda ağrım arttı o nedenle spora yazıldım

kiiiz acaba ayri analarda ikiz mi dogruyoruz sjssjjs ayh cok keyiflendim vallahi iyi haberlerine cok sukuuuur bir daha yasamayalim kanama alanlarimiz hepimizin bitsin geri gelmesin saglikla tamamlayalim aylarimizi
Ay inşallah ya ama senin tavsiyenle degistirdim doktoru iyiki başka doktora gitmişim çok netti soru işaretlerim hep gitti kanama da tamamen biter inşallah artik beklicez yapacak bisey yok bencede ikiz bizimkiler

Öncelikle canım oğluşunu sag salim kucağına al canım bende hep leke var korkma canım doktorum pıhtı.ve kırmızı olmadığı sürece korkma dedi 6 haftaliktan beri geliyor için rahat olsun
11. Haftada olmustu bendede ilk 13+3 bugun bende alışıyorum artik varlığına bu lekelenmelerin hayırlısı artik bebislerimiz sağlıklı olsunda gerisi mühim değil çekeriz biz analar olarak

O bende de var. Geçen bir döndüm bir kramp girdi. Dedim herhalde bir taraflarım koptu ayrıldı. Ama geçiyor birkaç dakika sonra. Yarın 15 haftayı dolduruyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…