2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ya benim yine anksiyete tuttu :/ bebis iyidir de mi 3 hafta olacak görmedim haftaya çarşamba kontrolüm. Kendimi tutuyorum yurtdışında 3 ayda bir çağırıyorlar sacmalama falan diye. Ama içim de içimi yiyor yaa. Oglusum napiyor iyi mi büyüdü mü falan diye. Daha önceki yaşadıklarımdan dolayı hep bir korku içimde çocuğu da strese sokuyorum
stres bebeği daha kötü etkiler siz iyiolun ki bebiş de iy olsun :) kötüyü çağırmayın iyi düşünün iyi olsun

Kızlar bana doktor 9 kilo alacaksın en fazla dedi, ilk üç ay kilo alınmasını istemiyorum falan dedi neyse ben hamile kaldığım kilo ile aynıyım şu an, hiç kilo almamışım 11. Haftadayım göbüşüm de henüz belli değil zaten ☺ boyum 1.78 kilom 71 şimdilik. Benim merak ettiğim bu iştah ne zaman açılıyor acaba? Kusmuyorum öyle bir mide bulantım yok ama yemek de görmek istemiyorum sadece çorba içmek istiyorum.
14te başladı benim

tarama yapsa anlardin peki kanina bari tokzoplazmayla kizamik ta istemis mi oda rubella diye geciyo
Evet canım ne var ne yok istemiş. Ultrasonda zaten hiç bakmadı, kanda da istememiş işte anladığım kadarıyla. Ben daha önceki hamileliğimde hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım ya. Mis doktorum canım doktorum şu an değerini daha iyi anlıyorum 😂 yarın randevum var sarılacağım adama 😂

Sizin kız sanki benim 12 . haftada bu pozisyonda çok net belli oldu pipi 🥰
Evet kızmış doktorum 16 da kesin konuşurum ama arası boş dedi net konuştu aslında ama biraz da açık kapı bıraktı her ihtimale karşı 🤭 sağlıkla gelsin prensesim 🧚🏻‍♀️

Evet canım ne var ne yok istemiş. Ultrasonda zaten hiç bakmadı, kanda da istememiş işte anladığım kadarıyla. Ben daha önceki hamileliğimde hiç böyle şeylerle karşılaşmamıştım ya. Mis doktorum canım doktorum şu an değerini daha iyi anlıyorum 😂 yarın randevum var sarılacağım adama 😂
sjsjsjs bian kendi kendimle konustum sandim sjsjsjs insallah butun sonuclarin tertemiz ciksin

corek otu yaginda dikkat et cok az ic onu bende nioli yaginin iyisini arastiriyorum marka olarak burnunu kapatsan bulantin azalip yiyebiliyomusun benim transfer sonrasi 2. gjn sonrasi 4 gun inanilmaz bir midem bulanmisti oyle yemek yemistim burun kapali tad alamadigim icin bulandirmamisti midemi cok cok sacma ama ne biliyim cozumler uretmeye calisiyorum ya valla ne yiyip ne icebiliyosan hepsi sifa olsun bebise kat kat yarasin
Mideme dustukten sonra midemde kalio ta ki kusana kadr. O yuzden yememeyi tercih ediyorm😞 oglmda da boyleydi 9 aya kadr

Kızlar bana doktor 9 kilo alacaksın en fazla dedi, ilk üç ay kilo alınmasını istemiyorum falan dedi neyse ben hamile kaldığım kilo ile aynıyım şu an, hiç kilo almamışım 11. Haftadayım göbüşüm de henüz belli değil zaten ☺ boyum 1.78 kilom 71 şimdilik. Benim merak ettiğim bu iştah ne zaman açılıyor acaba? Kusmuyorum öyle bir mide bulantım yok ama yemek de görmek istemiyorum sadece çorba içmek istiyorum.
Bana da öyle dedi ama ben 3 kilo aldım bile12”” 12. Haftada 😅 ama hayatımda hiç böyle birşey yaşamamıştım uykumdan yemek yemeliyim diye uyanıyorum resmen gece yarısı 😒 doktor da yemicen diyor ama gelde bana söz geçir :110:

Kızlar ya benim yine anksiyete tuttu :/ bebis iyidir de mi 3 hafta olacak görmedim haftaya çarşamba kontrolüm. Kendimi tutuyorum yurtdışında 3 ayda bir çağırıyorlar sacmalama falan diye. Ama içim de içimi yiyor yaa. Oglusum napiyor iyi mi büyüdü mü falan diye. Daha önceki yaşadıklarımdan dolayı hep bir korku içimde çocuğu da strese sokuyorum
canimcim yurtdisinda prosedur farki ve aletlerde farkli oldugu icin oyle seyrek bakiliyo senin icin icini yicene git bi kalp atimini gor oglusunun seninde icin rahat etsin cunku stres daha kötü

İkili test sonucumda risk görmüş doktor bi perinatolojiye gitmeni karından sıvı aldırmanı öneririm dedi bana şuan şok içindeyim napmam lazım hiç bilmiyorum 😢

İkili test sonucumda risk görmüş doktor bi perinatolojiye gitmeni karından sıvı aldırmanı öneririm dedi bana şuan şok içindeyim napmam lazım hiç bilmiyorum 😢
downdan dolayimi riskli gormus kacta kac cikmis sonucun da risk demis raporunu paylasabilirmisin panik olma 2li icin sacma sapan bi test o

Ultrason bulgularına goremi( burun kemigi, ense kalinligi), kan sonucuna göre mi istedi

aiiyh hemeeenmiis 🙏🧿 haber ver banada guzel haberlerini bende nedense benden 1 gun once diye hatirladim 14u 13e alininca ana dedim ayni gune denk geldik herhalde 💃💃💃
İnşallah canım vala çok heyecanlıyım dün ben gördüm de,kıpır kıpır halini eşimle kızım da biran önce görsün istiyorum 🙏🏻😍

Ultrason bulgularına goremi( burun kemigi, ense kalinligi), kan sonucuna göre mi istedi
Ense kalınlığı ve burun kemiği gelişimi normaldi kan sonucuna göre istediler doktor da nipt fetal dna öneriyorum dedi görüştüm Doktorun dediği fetal dna uzmani fiyatına 440 dolar dedi

X