2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
selam kızlar herkese hayırlı olsun öncelikle..benim bu inş ikinci bebeğim olacak..geçen hafta kan tahlili ile öğrendim..ikinci çocukta daha tecrübeli olunca bu hafta sonuna doğru keseye görmek için gideceğim inş.. kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti olanlar bu durum çok normal ve bir süre daha devam edecek yavaş yavaş azalacak sonra mide bulantıları ve başka şeyler başlayacak... inş hepimizin güzel bir 9 ay süreci geçer :)

Benim de 4+3 çok yakınız. Bulantı baş dönmesi yaşıyor musunuz? 😅
Yaa son adet tarihiniz 4 kasım mı benim 3 kasım? Baş dönmesi yok mide bulantısı bazen yemekten sonra ama çok kısa sürüyor öyle bulantım var diyemem. Benim en çok uyku halim ve üşümem var. Bugün ilk defa doktora gideceğim çok heyecanlıyım

Bidaha ne zaman gideceksin canım doktora
Doktorum izinde cumartesi günüde başka bir arkadaşına yönlendirmişti. O nedenle doktorum dönünce gitmemi soyledi ancak ben haftaya cumartesi gideceğim belki bir ihtimal kalp atışı da duyarım diye. Çünkü cumartesi günü doktor haftaya bebek, sonrada kalp atışı duyulabilir dedi. defa defa gitmemek adına hem stres hemde bulunduğum ilçede değil hastane o nedenle ayın 16 sında keseden sonra 2 hafta sonrasında gitmeyi planlıyorum canım 🙈

ben bugün ultrason baktıracağım inş vakit bulabilirsem... son adet tarihim 30 ekim görünürse yazarım
Ben de bugün gideceğim akşam yazarım :)
Ben gördüm canım geçen cumartesi günü
Yaa hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah :)
bende de bugun gozuktu minnak bi kese :) biz secmiyorduk da biri gonullu oluyordu . yani 2019 yilinda oyleydi , simdi sistem degisti mi bilmiyorum :)
Tebrik ederimm çok sevindim sağlıkla büyüsün :) anladım o zaman daha zaman var tabloya

Bende çarşamba yada perşembe gideceğim kese için ay heyecanlandım şimdiden ilk gebeliğimdede boş gebelik olmuştu o yüzden biraz tedirgin oluyorum inşallah hepimiz güzel haberlerle döneceğiz

Merhaba hanımlar sat 1 kasım, 1 aralıkta beta hcg 23 çıktı. Bugün tekrarladım 119a yükselmiş iyi bir artış mı acaba? Acilde yaptırıyorum haftaya kadın doğuma gidicem inşallah erkenden gitmiyim dedim

Kızlar Günaydın ben bugün hastaneye tekrar gittim devlet hastanesine 5+5 ve bebisi gördük şükür darısı hepinize 😍😍😍

Eklentiler

• 20231205_110903.jpg
    20231205_110903.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar Günaydın ben bugün hastaneye tekrar gittim devlet hastanesine 5+5 ve bebisi gördük şükür darısı hepinize 😍😍😍
Maşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin. Kese ve bebeğin bu hafta da görülmesi beta hcg değeri ile orantılı mı acaba? Benim diğer gebeliğimde bu haftada görülmemişti. Bu sefer de diğeri gibi yavaş ilerliyor görülmez sanırım

Maşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin. Kese ve bebeğin bu hafta da görülmesi beta hcg değeri ile orantılı mı acaba? Benim diğer gebeliğimde bu haftada görülmemişti. Bu sefer de diğeri gibi yavaş ilerliyor görülmez sanırım
Sanmıyorum canım beta hcg le ilgili olduğunu çünkü ilk öğrendiğimde yapmıştım iki gün sonra tekrarladim o ayretten hiç bir doktor istemedi benden sadece ultrasyonla baktılar yumurtlama günlerinle alakalı olabilir belki tamamen döllenmeyle alakalı olduğunu düşünüyorum ama tam bilmiyorum bende

X