2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
3 gün önce 70 di saat 4:20 de tekrar verdim daha sonuç çıkmadı beklemedeyim 😍
Cokkk güzel maşallah telaş etme inşallah. Ben de leke bir geliyo bir gelmiyo haha. Betam iyi şükür de. Stres ediyo işte insan. Anlıyorum seni... Herşey güzel olacakkk mottomuz 🥰🌺

Sizin kadar rahat olsam yeter ya maşallah 😍😍🤍
Kız ben diğer çocuğumu kan gele gele doğurdum 9 ay. Hastaneler de iğne serum. En sonun da dedim ne olacaksa olur. Daha önemsemedim. İşimi de yaptım yemeğimi de. İnan ki nasibi olan istemesen de bu dünyaya geliyor. Mucizeden başka şey değil mi bebek konusu. Gönlümü ferah tut canimmmm 🥰🌺

3 gün önce 70 di saat 4:20 de tekrar verdim daha sonuç çıkmadı beklemedeyim 😍
Canım benle sen arasında muhtemelen 5 gün var. Benim de 8 gün önce 63tü. Ben 13-14 kasımda denedim sadece bu ay oldu bebiş yani senin yumurtlama 18-19 kasım falan heralde😍 o yüzden kimseyle kıyaslayıp moralini bozma💕

Kız ben diğer çocuğumu kan gele gele doğurdum 9 ay. Hastaneler de iğne serum. En sonun da dedim ne olacaksa olur. Daha önemsemedim. İşimi de yaptım yemeğimi de. İnan ki nasibi olan istemesen de bu dünyaya geliyor. Mucizeden başka şey değil mi bebek konusu. Gönlümü ferah tut canimmmm 🥰🌺
Evet çok haklısın yiyecek ekmeği varsa her türlü gelir dünyaya zaten 🤍

Canım benle sen arasında muhtemelen 5 gün var. Benim de 8 gün önce 63tü. Ben 13-14 kasımda denedim sadece bu ay oldu bebiş yani senin yumurtlama 18-19 kasım falan heralde😍 o yüzden kimseyle kıyaslayıp moralini bozma💕
Belkide çok teşekkür ederim iyi ki varsınız morelim yükseldi 😍🤍🤍

Kızlar çook şükürrrrr 😭😭😭

Eklentiler

• IMG_20231204_174322.jpg
    IMG_20231204_174322.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 85
X