2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yani düzenli arttı ama ben şimdi hangisine göre doktora gideyim son adete göre mi yoksa betaya göre mi ilerleyim eğer betaya göre ilerlersem 3 hafta beklemek zorunda kalırım
Bence doktorun dediği haftayı baz almak lazım bazılarına uygulamadan daha çok veya az diyebiliyorlar. Ölçümlerde çıkıyor sanırım çok bilmiyorum ama.

Hamişler merhaba.🌞 Size bir sorum var ilk belirtileriniz arasında kasıkta doluluk rahatsızlık hissi olan var mı arada sağlı sollu ağrı batma oluyor ama benim dikkatimi çeken en önemli şey o rahatsızlık hissi gaz yok ama gaz varmış gibi 🤔💛

Merhaba, SAT 7 Kasım. Regli 28 ile 32 gün arasında oluyorum yani 4 Aralık ile 8 aralıkta olmam gerekiyor ama umarım olmam ve hamile olduğumu öğrenirim hayırlısı ile inşallah. Ama benim amh düşüklüğü var nasıl olacak neler olacak bilmiyorum 😔
Merhaba sonuç ne oldu acaba😊

Hamişler merhaba.🌞 Size bir sorum var ilk belirtileriniz arasında kasıkta doluluk rahatsızlık hissi olan var mı arada sağlı sollu ağrı batma oluyor ama benim dikkatimi çeken en önemli şey o rahatsızlık hissi gaz yok ama gaz varmış gibi 🤔💛
Merhabaa evet en çok kasık ağrım oldu regl olacak gibi hatta regle 7 gün kala başladı ağrılar en çok sağda ağrım oldu batma kasılma hepsi. Gaz sıkıntısı oldu çünkü kabız yaptı beni :KK70: bat yaklaşınca da göğüslerim başladı. Bir de uyku hali var

Herkese merhaba. Öncelikle umarım herkes sağlıkla kucağına alır bebeklerini 🌻
Sat 30 ekim.
28 kasım bhcg 362
30 kasım bhcg 1119
2 aralık bhcg 3143
Cumartesi günü yani 9 aralıkta ilk kontrol için doktoruma gideceğim ☺️
Hayırlı olsun 5000 üzeri karından kese rahat görünüyor diyorlar direkt görünür inşallah 😍

Regli günüm yarın ama günüm geçmedi henüz erkenden gidip hüsrana uğramak istemiyorum arada ağrım oluyor regli olacakmışım gibi bazen kasıklarım bazende tam orta kısmında bir ağrı gibi kasılma gibi birşey oluyor
Ben regl öncesi verdim kanda cıktı canım

Benim ameliyatımı yapan doktorun olduğu hastanede test oldum o da beni pozitif diye aradı. geçen hafta pazartesiydi haftaya salı gel dedi yarın gideceğim uygulamaya göre de 4+4 olacak kese görünür belki
Bende yarın gidicektim ama doktorum perşembe günü gel ve idrara sıkışık ol dedi daha rahat görebilmesi için sanırım

Merhabaa evet en çok kasık ağrım oldu regl olacak gibi hatta regle 7 gün kala başladı ağrılar en çok sağda ağrım oldu batma kasılma hepsi. Gaz sıkıntısı oldu çünkü kabız yaptı beni :KK70: bat yaklaşınca da göğüslerim başladı. Bir de uyku hali var
Cevap için teşekkür ederim bende kasıkta sürekli birşeyler dönüyor inşallah gebeliktendir iki gün önce test yaptım negatifdi bat 7-8 aralık inşallah pozitife döner🥰 hamişlerin duası kabul olur banada dua eder misiniz

Herhangi bir test yapmadım yarın regli günüm. Günümün birkaç gün geçmesini bekliyorum öyle test yapacağım
Batlarımız yakınmış o yüzden merak ettim benimde 7-8 aralık iki gün önce testim negatifdi ama belirtilerim var inşallah pozitife döner

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Herhangi bir belirtin var mıydı acaba ilk testi yaparken
Teşekkür ederim 🙏
Hayır yoktu. Aynı regl olacak gibi kasıklarım ağrıyordu. Ama bu benim ikinci hamileliğim. Önceden tecrübeli olduğum için anladım ☺️

Teşekkür ederim 🙏
Hayır yoktu. Aynı regl olacak gibi kasıklarım ağrıyordu. Ama bu benim ikinci hamileliğim. Önceden tecrübeli olduğum için anladım ☺️
Benimde regli olacakmışım gibi arada geliyor bir ağrı gidiyor. Normalde akıntım olur baya az geliyor göğüslerimde dokununca acıyor öncekilere göre daha fazla gibi geliyor bilmiyorum belki psikolojiktir diyorum kendimi umutlandırmak istemiyorum :KK43:

X