2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimde inanılmaz şişti şimdi 9.gündeyiz daha iyi durumda. Ben bol yürüyüş yaptım ve su içtim

Oy kuzum benim seni çok iyi anlıyorum benim kızım da kaldı 10 gün kuvezde sen güçlü dur dualarimiz seninle sağ salim kavusacaksiniz inşallah

Kızlar bebeğim sürekli kakasını yapıyor hem emziriyorum hem mama takviyesi veriyorum bezini degisiyorum bakıyorum tekrar yapmış ilk bebis olduğu tecrübem yok nirmalmi sizce

Kızlar bebeğim sürekli kakasını yapıyor hem emziriyorum hem mama takviyesi veriyorum bezini degisiyorum bakıyorum tekrar yapmış ilk bebis olduğu tecrübem yok nirmalmi sizce
Fazla besliyor olabilir misin canım ? Mideleri çok çok küçük çünkü sütün geliyorsa anne sütü yeterli aslında

Ayy inşallah benimde geçer çabucak 4. Günüm bugün belki bir kaç güne daha iyi olur

Aynı sekildeydim bol su içtim 5 günde 6 kilo indim birden o kadar odemliymisim hamilelikte hiç ödem olmamıstı doğum sonrası çok şiştim Bol su iç canım hemen atılıyor idrarla
İdrarda sıkıntı ki canım mesela ben hala tuvalet ihtiyacımı hissetmiyorum bi baskı oluyor dikişlere diyorum tuvaletim geldi sanırım o da yanıyor yaparken yavaş yavaş yapmaya çalılıyorum

İlk zamanlar sık olur. İleride eğer sık ve su gibi ise ishal deniyor . Rengine göre de durumu değişiyor. Benim bebeğim de sık yapıyor, azıcık zaten, ama su gibi değil, rengi de sarı gibi.. Bunlar normal :)

Canım sezaryen sonrası benimde böyle oldu bol su ve yürüyüşle geçti 10 gün sürüyor ama yaklaşık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…