2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar inanılmaz ayak bileklerim şişti bugün sezeryanın 4. Günü doktorum normal olduğunu söyledi ama çok çirkin ya asla hamilelikte şişmemişti bol su bol protein dedi başına ameliyattan sonra böyle bir şey gelen var mı varsa ne yaptınız acaba ?
Benimde inanılmaz şişti şimdi 9.gündeyiz daha iyi durumda. Ben bol yürüyüş yaptım ve su içtim

selamlar kızlar, doğum yapanları tebrik ediyorum ☺️ hepinizin gözü aydın ❤️ benim bebeğim hâlâ yoğunbakımda. bugün 11 gün oldu. 🥹 ilk doğduğunda kalpte açıklık vardı o kapandı şükür. sonra enfeksiyon var dediler, antibiyotik tedavisine başlandı. kontrol altına alındı, tedavinin bitmesini bekliyorlar. bugün de başında kılcal damar kanaması olduğunu öğrendik. şu an hafif seviyedeymiş, inşallah ilerlemez. her gün yüreğim hop ediyor 😔 daha hiç kilo almadı. önümüzdeki salı ilk kez kucağıma verecekler inşallah. bebeğim iyileşsin de ben de buraya sağ salim evimize geldik yazayım. aklınıza geldikçe bize de dua edersiniz belki 🥹
Oy kuzum benim seni çok iyi anlıyorum benim kızım da kaldı 10 gün kuvezde sen güçlü dur dualarimiz seninle sağ salim kavusacaksiniz inşallah

Kızlar bebeğim sürekli kakasını yapıyor hem emziriyorum hem mama takviyesi veriyorum bezini degisiyorum bakıyorum tekrar yapmış ilk bebis olduğu tecrübem yok nirmalmi sizce

Kızlar bebeğim sürekli kakasını yapıyor hem emziriyorum hem mama takviyesi veriyorum bezini degisiyorum bakıyorum tekrar yapmış ilk bebis olduğu tecrübem yok nirmalmi sizce
Fazla besliyor olabilir misin canım ? Mideleri çok çok küçük çünkü sütün geliyorsa anne sütü yeterli aslında

Canım benim böyleydi inan hiçbir şey fayda etmedi bir haftada kendiliğinden geçti ayaklarımın üstüne basamıyordum doğumdan çıktıktan sonra bir gram kilo bile verememiştim hatta o kadar ödemliydim ama geçti gitti şu an.
Ayy inşallah benimde geçer çabucak 4. Günüm bugün belki bir kaç güne daha iyi olur 🙏🏼

Aynı sekildeydim bol su içtim 5 günde 6 kilo indim birden o kadar odemliymisim hamilelikte hiç ödem olmamıstı doğum sonrası çok şiştim Bol su iç canım hemen atılıyor idrarla 👍
İdrarda sıkıntı ki canım mesela ben hala tuvalet ihtiyacımı hissetmiyorum bi baskı oluyor dikişlere diyorum tuvaletim geldi sanırım o da yanıyor yaparken yavaş yavaş yapmaya çalılıyorum 🤦🏼‍♀️

İlk zamanlar sık olur. İleride eğer sık ve su gibi ise ishal deniyor . Rengine göre de durumu değişiyor. Benim bebeğim de sık yapıyor, azıcık zaten, ama su gibi değil, rengi de sarı gibi.. Bunlar normal :)

Kızlar inanılmaz ayak bileklerim şişti bugün sezeryanın 4. Günü doktorum normal olduğunu söyledi ama çok çirkin ya asla hamilelikte şişmemişti bol su bol protein dedi başına ameliyattan sonra böyle bir şey gelen var mı varsa ne yaptınız acaba ?
Canım sezaryen sonrası benimde böyle oldu bol su ve yürüyüşle geçti 10 gün sürüyor ama yaklaşık

X