2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ayh benimkide ya sjsjsjs hic agorlik hissetmiyorum esimle su gobegi kaldirma olayini merak ediyoduk denedik hic bi ise yaramadi daha cok rahatsiz etti sjsjsjs paytak paytak bile yurumuyorum su ara sadece topalliyorum resmen siyatik inanilmaz yogunlasti sakatlanmis gibiyim
Ben biraksan kosacam. Temzlk yaparken ordan oraya hizli hizli gidiyorm.ama ayakta durunca tabi altta bir baski hissediyorm. Esim gobegini kaldiraym dio . Ama agirlik hissetmiyorm ki diyorm🤣 bakalm ne cikaracaz 2 kilo olsa iyi

En son 33+2 de 1800 du 🤣🤣 esim dio doguracagin iki kilo bisi cektfmz strese bak🤣🤣
Ahaha ister 1 ister 2 kilo evlat değer her şeye canım 🙏🏻🙏🏻 ama ne güzel hafifsin benim de kalkıp 3 kilo değil de 2.5 çıktı işte 35 te doktor ortalama dedi tam😅 doğsunlar da alırlar kilo doğan büyüyor😊

Sütüm fazla diye depremde ben de bağışlamak istemiştim. Fakat sakıncalıymış. Annenin ilk başlarda yediği ile şimdi 5 aylıkken yediği şeyler farklı oluyor. Tükettiği besinler senin bebeğin için gazlı bir süt olabilir. Annenin bilmediği Bi hastalık sütle geçebilir gibi şeyler okumuştum. Yine de sütü kullanmak istersen önce süt alacağın annenin tahlil yaptırmasını öneririm.
Bir sorarım canım haklısın yani yakın dostum çok dikkat ediyor biliyorum ama riske de atmak istemem tabiki🙏🏻

Kızlar günde 2 kere tuvalete çıkar oldum afedersiniz bazen 3- ancak ishal falan da değil normal gayet. Niye böyle oldu acaba ? Hiç bi zamam kabızlık sorunu yaşamadım ne hamilelikte ne öncesinde düzenlidir ama bu da fazla geldi doğum yaklaşıyor diye desem de hemen gelmez dimi 36 olucaz daha yeni kasılmam sancım vs olmadı hiç şükür.

Şey bende bişey sorayım yaaa göğüsleriniz nasıl ben hamile kaldığımdan beri sütyen takamadım hiç çok çok nadir zorunlu kaldığımda bir iki taktım böyle sarkık gibi değişik duruyor normalde dolgun falan durması gerekmiyor mu bi kaç gündür acayip oldum böyle düşünce ile
Doğumdan sonra inanılmaz dolgun oluyor süt üretimi için bazen gerçekten Tanıyamıyorum kendiminkileri😂

Kızlar selammmm özellikle doğum yapanlara sesleniyorum bebeğinize ilk ne giydirdiniz kafamda deli sorular bir türlü net bir kıyafet koyamadım çocuğa ya hava sıcak diyorum ince koyuyorum yok kalın koyuyorum kurtarın benii

Evet evet canım biz de hala silikon göğüs ucu kullanıyoruz benimkide öyle tutamıyor
Ben biraz telaş yaptım , silikon sonraları sorun olabiliyormuş , her gün denemeye çalışıyorum normali ama tutamıyor bir türlü minnacık bir şey zaten..sen de deniyor musun sana ne tavsiyelerde bulundular ?

Şey bende bişey sorayım yaaa göğüsleriniz nasıl ben hamile kaldığımdan beri sütyen takamadım hiç çok çok nadir zorunlu kaldığımda bir iki taktım böyle sarkık gibi değişik duruyor normalde dolgun falan durması gerekmiyor mu bi kaç gündür acayip oldum böyle düşünce ile
Benim ilk hamile kaldığımda biraz büyümüştü doğuma kadar aynı kaldı dolgunluk vs hiç olmadı hatta süt gelmez diye baya kafama takmıştım şimdi emzirmeye başlayınca baya büyüdü.
Senin bebek ne kadarlık oldu canım emre beyde doğum yaptın sende heralde
Evet Emre bey yaptırdı doğumumu pazartesi doğum yaptım canım bugün 6.gün😊

Kızlar selammmm özellikle doğum yapanlara sesleniyorum bebeğinize ilk ne giydirdiniz kafamda deli sorular bir türlü net bir kıyafet koyamadım çocuğa ya hava sıcak diyorum ince koyuyorum yok kalın koyuyorum kurtarın benii

Ben şu hastahane şetlerinden aldım çok mu kalın olur ya
Zannetmem , o kalın olursa muslin battaniye ile sararsınız. Ben kalın penye kullandım . İkisini de götürün bence

Ben biraz telaş yaptım , silikon sonraları sorun olabiliyormuş , her gün denemeye çalışıyorum normali ama tutamıyor bir türlü minnacık bir şey zaten..sen de deniyor musun sana ne tavsiyelerde bulundular ?
Bana hemşire silikonla emmesi memeni reddediyor demek değil sakın öyle düşünüp üzülme dedi, söylediğin gibi çok ufaklar zaten denedim bi iki defa tutamaz bence daha zamana ihtiyaç var. Arkadaşım var o da ilk zamanlar hep silikonla emzirdi sonra biraz büyüyünce bıraktı bebiş de tuttu

Kızlar aklıma bir şey geldi siz denediniz mi olur mu acaba, doğduğunda ilk gün falan sütüm gelmezse diyorum ki yeni doğan maması yerine çok yakın bir arkadaşım var maşallah sütü çok güzel besliyor 5 aylık oğlunu ondan dedim süt sağıp alsam mı ? İnşallah isteyen herkes emzirsin güzelce bebişlerini ama ihtimallere karşı
ooo boyle bi riski göze alcagima bastan sona mama kullanmasi bana daha saglikli geliyo anneden gecicek hastaliklara kendi bebegini acik ediyosun bence hic gerek yok eskidenmis sut annelik ne gerek var ortada bi suru hastalik geziyo allah korusun

Ben biraksan kosacam. Temzlk yaparken ordan oraya hizli hizli gidiyorm.ama ayakta durunca tabi altta bir baski hissediyorm. Esim gobegini kaldiraym dio . Ama agirlik hissetmiyorm ki diyorm🤣 bakalm ne cikaracaz 2 kilo olsa iyi
bende oyleyim cok garip ya 1800de kaldi herhalde oglan 😂 bakalim merak ediyorum pazartesi kac cikicak benim tuy siklet 😂

X