2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bu ay hıç kılo almamısım nıeyse bır ay öncekı kılomda kala kalmısım bebeğe gıtmıs anlasılan hayırlısıyla kucagımıza alalım hepımız 😍😍
Maşallah bu da güzel benim bakış açıma göre bebek büyüsün de ben kilo almayayım istiyorum bende 😂

Kızlar doktorları Sezaryen gününü daha vermeyenlere soruyorum. Siz gün istiyor musunuz da vermiyorlar yoksa siz sormadığınız için mi vermedi diyorsunuz

Bu ay hıç kılo almamısım nıeyse bır ay öncekı kılomda kala kalmısım bebeğe gıtmıs anlasılan hayırlısıyla kucagımıza alalım hepımız 😍😍
1.5 ay resmen hiç kg almadim ve hep bebek aldı bu kontrolde almisim şaşırdım sonra kontrolde dr demez mi 100 gr almis bebek😃37den sonra artık kg alımını önemsemiyoruz miadina gelmiş dedi. Bundan sonrasi ekstra olur dedi😃

Merhaba sevgili anneler gebelliğinin 12-13 haftasında kanaması olup gebeliği sağlıklı ilerleyen var mı aranızda. Geçen hafta kanamam oldu. Progestan kullanıyorum. Bugün de doktorum kesenin etrafında ufak tefek kanama alanı var dedi zamanla dökülecek dedi ama endişeleniyorum. Ultrasona göre 14 haftalık bebeğim.
İlk gebeliği m'de 11-12 haftayken kanamam olmuştu çok şükür bir sorun olmadı. Progestan diye bir ilaç kullandığımı hatırlıyorum onunla beraber kanamam bir iki haftaya geçmişti. Bebek büyüdükçe kanama alanı azalıyor arada kahverengi akıntı da olur o da normal canım geçecek.

1.5 ay resmen hiç kg almadim ve hep bebek aldı bu kontrolde almisim şaşırdım sonra kontrolde dr demez mi 100 gr almis bebek😃37den sonra artık kg alımını önemsemiyoruz miadina gelmiş dedi. Bundan sonrasi ekstra olur dedi😃
Hadı ya ben en son 28+2 de gıtmıstım 1200 demişlerdi ozman 71 dı kılom bugünde 32+4 haftalıgım doktorum 2300 kıloya 71 dedo gene bır ayda 1 kılo 100 gıram almıs kuzum bakalım dogumu kaçla bıtırıcez

Kızlar doktorları Sezaryen gününü daha vermeyenlere soruyorum. Siz gün istiyor musunuz da vermiyorlar yoksa siz sormadığınız için mi vermedi diyorsunuz
Ben 36 haftada gittim ki bebek daha ufak demişti iki hafta sonra çağırmıştı. ağustosun 5 inde randevum var. Bakalım gidince artık verir diye düşünüyorum. Doktor'un düzenlemesiyle 37 hafta olur herhalde

Ben 36 haftada gittim ki bebek daha ufak demişti iki hafta sonra çağırmıştı. ağustosun 5 inde randevum var. Bakalım gidince artık verir diye düşünüyorum. Doktor'un düzenlemesiyle 37 hafta olur herhalde
Canım bende 36. Haftamda gidicem üstün körü bir tarih versin istiyorum ondan sordum 🌸

X