2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Esnemekten etrafımdaki herkes rahatsız onlar da esnemeye başlıyor :) uyurgezer gibiyim işyerinde de akşama doğru el ayak çekilince bazen çıkıp uzanıyorum dayanamıyorum :)
Ben allahtan çalışmıyorum evdeyim Allah kolaylık versin sana canım ☺️ Ama ben geceleri de uyuyamıyorum çok fazla uyanıyorum bide saat 7 de ayaktayım

Başka hastaneye gittim canım dün♥️
Bende nerede artışı takip etsem bilemedim . Acile başım ağrıyor diye kan vermiştim şimdi yine dersem eski betahcg gözükür diye çekiniyorum . Sağlık ocağındaki doktorum çok cins adet gecikmeden beta artmaz dedi 🤦🏼‍♀️ özele gitsem her seferinde bin küsür lira vermek istemiyorum . Özel laboratuvarda yok yaşadığım yerde 😔

Bende nerede artışı takip etsem bilemedim . Acile başım ağrıyor diye kan vermiştim şimdi yine dersem eski betahcg gözükür diye çekiniyorum . Sağlık ocağındaki doktorum çok cins adet gecikmeden beta artmaz dedi 🤦🏼‍♀️ özele gitsem her seferinde bin küsür lira vermek istemiyorum . Özel laboratuvarda yok yaşadığım yerde 😔
senin kaç çıkmıştı ilk beta? Ben dün başka hastaneye gittim kadın doğuma, 3 gün önce test verdim 63 çıktı ama doktor gebesin diyemem dedi dedim. Gerçekten de öyle demişti. Bide burda baktırmak istiyorum dedim çok yardımcı oldu tıbbi sekreter hemen bi beta hcg ve progesteron bakalım dedi o şekilde aldı.
Bence sağlık ocağına git şey de geçen acilde baktırdım doktor gebe olabilirsin dedi ama boğazım ağrıyor antibiyotik içmem lazım burda da baktırmak istiyorum de bakarlar

Aile hekimine kanda hamilelik baktırmak istiyorum de canım gününü söyleme 🤭

senin kaç çıkmıştı ilk beta? Ben dün başka hastaneye gittim kadın doğuma, 3 gün önce test verdim 63 çıktı ama doktor gebesin diyemem dedi dedim. Gerçekten de öyle demişti. Bide burda baktırmak istiyorum dedim çok yardımcı oldu tıbbi sekreter hemen bi beta hcg ve progesteron bakalım dedi o şekilde aldı.
Bence sağlık ocağına git şey de geçen acilde baktırdım doktor gebe olabilirsin dedi ama boğazım ağrıyor antibiyotik içmem lazım burda da baktırmak istiyorum de bakarlar
Aile hekimine kanda hamilelik baktırmak istiyorum de canım gününü söyleme 🤭
İlk beta acilde 20 çıktı . İki gün sonra sağlık ocağında zorla verdim oda 63 çıktı . Bugün de 3. Artış bakmam gerekiyor ama şimdi öyle kaldım düşünüyorum ☹️sağlık ocağı doktorum o kadar cins ki normalde de tiroidim için her ay sağlık ocağında kan veriyorum , adama tahlil deyince, hemen öf pöf yüzünü ekşitmeye başlıyor , adama “ benim yerime siz kan verir misiniz diye rica ediyorum sanki öyle bir haller 😁 geriyor çok beni

İlk beta acilde 20 çıktı . İki gün sonra sağlık ocağında zorla verdim oda 63 çıktı . Bugün de 3. Artış bakmam gerekiyor ama şimdi öyle kaldım düşünüyorum ☹️sağlık ocağı doktorum o kadar cins ki normalde de tiroidim için her ay sağlık ocağında kan veriyorum , adama tahlil deyince, hemen öf pöf yüzünü ekşitmeye başlıyor , adama “ benim yerime siz kan verir misiniz diye rica ediyorum sanki öyle bir haller 😁 geriyor çok beni
Hep aynı laboratuarda yaptırıyorsun ama değil mi? Farklı olursa değerlerde dengeli olup olmadığını anlayamazsın canım.

Canım bence 1 hafta bekle kadın doğuma git hem orda öf pöf yapmaz doktor hem de keseyi görürsün

Selam kızlar ben bugun zor da olsa keseyi gördüm. Doktorum en başta dış gebelik olabilir dedi. Çünkü kese rahim kenarında oluşmuştu. Progesteron hormonu bakıldı Yüksek çıkınca dış gebelik ekarte edildi. Ama tabi bu sabah ömrümden ömür gitti. Doktorum çok pimpirikli kesenin tam ortada olması lazım dedi hep. Benden öncede aynı şekilde hastaları olmuş ya kese zamanla kendinden kayıp yerine oturmuş ya da ameliyat ile kaydırmışlar. Haftaya cuma yine gel dedi sıkı takip edeceğiz dedi. Rabbim herkese güzel sağlıklı gebelikler, evlatlar versin. İnşallah benim de gebeliğim sağlıkla ilerler de sağlıkla yavrumu kucağıma alırım.
Canım progesteronl dış gebeliğin bağlantısı var mı ilk defa duydum. Ben dün ilk kez baktırdım 13küsür çıktı. Burda o kadar çok dış gebelik ve kimyasal gebelik okudum ki cesaret edip aileme söyleyemedim kalp atışını duymadan. Benim 13 çıkması dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırıyor mu şimdi

Canım progesteronl dış gebeliğin bağlantısı var mı ilk defa duydum. Ben dün ilk kez baktırdım 13küsür çıktı. Burda o kadar çok dış gebelik ve kimyasal gebelik okudum ki cesaret edip aileme söyleyemedim kalp atışını duymadan. Benim 13 çıkması dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırıyor mu şimdi
Benimde, o kadar çok şey okudum forumda hep olumsuz şeyler geliyor aklıma . Kimyasal mı olacak , ya dış gebelikse , kese görünecek mi kalp atacak mı atarsa sonra devam edecek mi sürekli olumsuz şeyler geliyor aklıma . Biliyorum iyi düşünmek gerekiyor ama çok beceremiyorum . Sağlıkla ilerlemesi için bol bol dua ediyorum kendim için ve sizler için 🌸

X