2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bebiş doğdu, iyiyiz ikimizde. Ağrım falan olmadı henüz uyuşuk durumdayım. 37+2 de 2250 gram doğdu bebek. Kuvöze girmedi şükür iyi Darısı başınıza inşallah
Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun

Canım 37 bitirmiş olacaksın şimdi dışarda çok da güzel büyütürsün. Anne karnında yarar olmayacaksa dışarda olması daha iyi şimdi onu mama meme takviyesi ve senin kokunla büyütmek ona daha iyi gelecek
Kızlar bebiş doğdu, iyiyiz ikimizde. Ağrım falan olmadı henüz uyuşuk durumdayım. 37+2 de 2250 gram doğdu bebek. Kuvöze girmedi şükür iyi Darısı başınıza inşallah
Çok şükür çok sevindim bir bebişimiz daha geldi gruba. Ne kadar şükretsek az teker teker sağ salim kucağımıza alıyoruz çok şükür

O yönden düşünmeye çalışıyorum bakalım hayırlısı olsun

Insallah umudum o yönde bakalim

Merhaba arkadaşım çok moralini bozma ben kontrollerimi ayda 1 dokuz Eylül üniversitesinde Erkan beye yaptırıyorum ultrasonu çok iyi. Renkli ultrason. 36. Haftadayim şu anda iki hafta önce bı problem yaşadım ve DEÜ Hastanesi'nin acilinde bakmak zorunda kaldılar ( çünkü aniden kanama olmustum) bir kaç problem siraladilar kanama ile ilgisi bişi bulamadılar. Ama bu problemler içinse ultrason yetersizliği de olabilir dediler. İçinizde çok kalmışsa renkli ultrasonu olan bı yere muayeneye gitmelisin.

Sağlıkla doğurun inşallah . Haftanız çok iyi, önemli olan organ gelişimi , burada 37 haftayı bekleyen çok kişi var siz güzelce gelmişsiniz hiç merak etmeyin her şey yolunda gidecektir :)

Hiç canını sıkma 37 hafta olmuşsun Rabbim kolaylık versin sağlıklı bir sekilde al kucağına inşallah
Ayyyy maşallah genel olmadın sanırım belden mi uyuşturuldun mis kokulunla mutluluk vakti şimdi

Canım hayırlı olsun sağlıkla gelsin yavrun kaç gr olmuş bebiş

Kızlar selam biz de 35+4 2758 gr olmuşuz ama bizim bebek uzun galiba fl işe hesaplayınca 50 cm çıkıyor çok şaşırdım bir yanlışlık olabilir mi acaba eşim de ben de uzun değiliz yani öyle 10 gün sonra gel dedi doğmaya niyeti yokmuş henüz hanfendünün

Selam canım. Benim oğlum 35+4 te 48 cm doğmuştu. ultrasonda aşağı ya da yukarı 1-2 cm farkedebiliyor ama benim oğlum da hep boy da uzun gidiyor ailede varsa dedelerde falan belki onlardan geliyordur boy

Ben de şimdi çıktım doktordan.İdrar yolunda enfeksiyon çıktı.Bol su iç dedi.Sezeryan için 16-20 Ağustos arası gün verecek.Tabi erken gelmek istemezse.1 kere bile yüzünü göremedik.Anca elini görüyoruz

Eklentiler

• 9AC9073B-91C4-4CAF-9A94-EE7B9431DF20.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…