2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım geçmiş olsun bende de yanma var acile gitmeyi düşünüyorum ya da yarın doktora giderim idrar testi mi yaptı alttan muayene yapıyorlar mı enfeksiyon için ? prillamı nasıl kullanmanı önerdi ?
Alttan muayene yapıldı acile gitmiştim. Onlar enfeksiyon var dedi ama doktoruma yönlendirdi. Sabah doktora gittim öyle yazdı. Prillamı akşam yatarken 2 tane almamı önerdi. Prospektüsünde de nasıl kullanılacağı yazıyor. Günde max 4 tane alınabiliyormuş.

Hanımlarrrrr günaydınn
Mide bulantılarınız ne zaman başladı? 7+3 deyim ama hala çok nadir hava değişimi yaşadığım anlar dışında midem bulanmıyor. Normalde zaten istesem bile asla istifra edemezdim şimdide mide bulantısı olmayınca istemsiz tedirginim miniğim iyi mi acaba diye. Rahim büyüme sancıları da bitince hiçbir belirti kalmadı neredeyse mide de şişkinlik ve göbek dışında

Kızlar bide bir şey sorcam biz memlekete geldik izindeyiz şuan. Bu doktora da söyledim burda yaşamadığımı. muayene bittikten sonra bidaha randevu vermedi ona gidemeyeceğimi bildiği için. ben de sormayı unuttum. 6+5 te gidenlerin ya da buna yakın olanların doktoru bidaha ne zaman gitmelerini söyledi ?
Bana dün 6+3 ama ultrasona göre 6+5te 5 hafta sonra gel dedi. Ben de çok değil mi dedim istersen 3 hafta sonra gel 5. hafta kontrol olsun ama 5 haftadan önce bir değişikliğin olmaz zaten dedi

Hanımlar ilk tabloda kese görüp kalp atışı duyup yazılmayan varsa bana yazar mısınız doldurayım eksik kısımları :)

Kızlar selammm.

Tüp bebek 2. transferimdi 5. gün TEK embriyo cuma 9. gündü ve 156 kan sonucumdu.
Pazar tekrarladık testi 801 çıktı salı sabah yani bugün yine tekrarlardık 2462 çıktı bu normal mi sizce?

Yani;
9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462

Kızlar selammm.

Tüp bebek 2. transferimdi 5. gün TEK embriyo cuma 9. gündü ve 156 kan sonucumdu.
Pazar tekrarladık testi 801 çıktı salı sabah yani bugün yine tekrarlardık 2462 çıktı bu normal mi sizce?

Yani;
9. gün 156
11. gün 801
13. gün 2462
Benim geçen hamileliğim tüp bebekti 5. gün embriyosu 9. Gün 106 11.gün 246 çıkmıştı Saatleri fatklıysa nornal olabilir Ya da ikiz olabilir mi 😍 Dr unuz ne diyor

Kızlar fetal DNA da 3 fatklı paket var en basit olanı belli kromozom bozukluklarına bakıyor en kapsamlısı küçük segmental kromozom bozuklukları dahil Ama 2 li 3 kü test fetal Dna dahil hepsi tarama testi diye geçer Tek tanısal test amniosentezdir Ben iki kez amniosentez yaptırmak zorunda kaldım

Kızlar fetal DNA da 3 fatklı paket var en basit olanı belli kromozom bozukluklarına bakıyor en kapsamlısı küçük segmental kromozom bozuklukları dahil Ama 2 li 3 kü test fetal Dna dahil hepsi tarama testi diye geçer Tek tanısal test amniosentezdir Ben iki kez amniosentez yaptırmak zorunda kaldım
Ücretleri neler ben de o zamanlara gelirsem inşallah yatırmak çok istiyorum

Benim geçen hamileliğim tüp bebekti 5. gün embriyosu 9. Gün 106 11.gün 246 çıkmıştı Saatleri fatklıysa nornal olabilir Ya da ikiz olabilir mi 😍 Dr unuz ne diyor
Doktor ultrason randevusu için dönüş yapacak sanırım yarına çağırırlar. Tek embriyoydu ikiz imkansız diye düşünüyorum 🤣

Peki öncesinde dna tarama testi yaptırıp sonra mı amniyosentez yaptırdınız ozel
Değilse sebebi neydi ? Dna testleri olumsuz mu geldi yoksa yanlış mı oldugunu düşündü doktorunuz ?

X