2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Tatlım benim biraz öyle geçen ki hamileliğim de öyle geçmişti Hangi yiyecrğin dokunduğunu da tam çözememiştin
Gerçekten ben de çözemedim, karaciğer enzimlerim yüksek çıkmıştı biraz yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum aslında ama bilmiyorum bir şey dokunuyor ya da karaciğerimde safra kesemde bir şey var çok korkmaya başladım artık :KK43:

Canımm aynı bizim gebelik günümüz benimde 6+2 oldu yarın kalp atışını duymaya gideceğim inş duyarım sen gittin mi duyuldu mu ?
Yok. Ben 5+2 de keseyi gördüm. Bugün sanırım vajinal enfeksiyonum var. O yüzden gidicem. Belki duyarım normalde kontrolüm çarşamba günüydü ama enfeksiyon için erken gitmek durumunda kaldım.

Dr ne diyor bu duruma. Bende de bir değer yüksek çıktı aldığım iğnelerden birine 1 hafta kadar ara verdirdi. Şimdi tekrar başladım. O kadar çok ilaç alıyoruz ki olabiliyor canm bunlar da geçecek

Merhabalar güzel anneler ve anne adayları, cuma akşamı ben de gebe olduğumu öğrendim ama henüz çok yeni çok başında farkettim battan 2 gün önce beta 79 la. Bu haftaiçi doktora gidicem inşallah her şey güzel ilerlerse listeye ben de eklenmek istiyorum ama pcos um var son adetimi ekimde görmüştüm sadece yumurtlama tarihimi biliyorum ona göre hesaplarsam şu an 4+1 oluyorum, acaba doğum eylüle sarkar mı bilemedim. Doktora gidince kesinleşir sanırım. Dua eder dua beklerim, bir önceki gebeliğim dış gebelikti sol tüpüm alındı o yüzden biraz endişeli ve kaygılıyım inşallah her şey sağlıkla ilerler💟

Kızlar Selammmm🌸
6 Aralık 5. Gün tek embriyo transferim vardı. 2. Transferimdi ve çok şükür pozitifi gördük🤍

Cuma 9. Gündü kan verdim 156 çıktı.
Bugün 11. Gün kan 801 çıktı 🎉

Aranıza katılmış bulunuyorum 🫠🥹

Kese ve kalp atışına ne zaman gittinİZZZ?
Merhaba hayırlı olsunn. Yaşınız kaç bir de ilk çocuk mu?

Merhabalar güzel anneler ve anne adayları, cuma akşamı ben de gebe olduğumu öğrendim ama henüz çok yeni çok başında farkettim battan 2 gün önce beta 79 la. Bu haftaiçi doktora gidicem inşallah her şey güzel ilerlerse listeye ben de eklenmek istiyorum ama pcos um var son adetimi ekimde görmüştüm sadece yumurtlama tarihimi biliyorum ona göre hesaplarsam şu an 4+1 oluyorum, acaba doğum eylüle sarkar mı bilemedim. Doktora gidince kesinleşir sanırım. Dua eder dua beklerim, bir önceki gebeliğim dış gebelikti sol tüpüm alındı o yüzden biraz endişeli ve kaygılıyım inşallah her şey sağlıkla ilerler💟
İnşallahh her şey harika ve sağlıkla ilerler. Benim de sol tüpüm yok 6+3 bugün :)

Sevgili ağustos 2024 gebeleri bugün ben de aranıza katıldım Dün minik mucizem 10 aylık bebeğim varken evde testle gebe olduğumu öğrendim 😍 Sanırım bir mucize daha benimle inşallah Beta hcg 554 çıktı biraz önce. palm angels palm angels beni de listeye ekler misin yaşım kırkbeş
Merhaba :)
tahmini doğum tarihi son adet tarihiniz nedir? Bir de hangi şehirdensiniz?

Kızlar günaydın ya benim sabahları hep karin ağrım oluyor bağırsak ağrısı daha doğrusu sabah kalkarken ya her gün sabah yataktan zor kalkıp tuvalete zor gidiyorum tuvalete gidince geçiyor bagirsaklarimin dengesi şaştı resmen var mı böyle bir şey yaşayan ?
Bende aynı durum var canım, sabah ağrı ve bulantı ile uyanıyorum sonrasında gaz sancısı ve sonu tuvalet 😅 sonrasında hiç birşeyim yokmuş gibi devam 🙈 doktoruma sordum, bağırsak hareketleri hızlanıyormuş ilk zamanlar ve gece uyurken hareketsizlik sebebiyle sabah bu şekilde uyanıyoruz. Zamanla düzelecek dedi

Kızlar Selammmm🌸
6 Aralık 5. Gün tek embriyo transferim vardı. 2. Transferimdi ve çok şükür pozitifi gördük🤍

Cuma 9. Gündü kan verdim 156 çıktı.
Bugün 11. Gün kan 801 çıktı 🎉

Aranıza katılmış bulunuyorum 🫠🥹

Kese ve kalp atışına ne zaman gittinİZZZ?
İlk denemeniz neden tutmamış bende 2. Bu ay olucam destek olabilir misiniz kendimi 2.için güçlü hissetmiyorum

Bende aynı durum var canım, sabah ağrı ve bulantı ile uyanıyorum sonrasında gaz sancısı ve sonu tuvalet 😅 sonrasında hiç birşeyim yokmuş gibi devam 🙈 doktoruma sordum, bağırsak hareketleri hızlanıyormuş ilk zamanlar ve gece uyurken hareketsizlik sebebiyle sabah bu şekilde uyanıyoruz. Zamanla düzelecek dedi
Ayyy insallah yaaa korkuyorum ben 🙏🏻

Dr ne diyor bu duruma. Bende de bir değer yüksek çıktı aldığım iğnelerden birine 1 hafta kadar ara verdirdi. Şimdi tekrar başladım. O kadar çok ilaç alıyoruz ki olabiliyor canm bunlar da geçecek
2 hafta sonra tekrarlayalım ilaçlardan olabilir dedi ben hiç ilaç almıyorum artık Progesteronu da bıraktım sadece folat ve iyot kullanıyorum canim.

İlk denemeniz neden tutmamış bende 2. Bu ay olucam destek olabilir misiniz kendimi 2.için güçlü hissetmiyorum
Canım hiç bir nedeni yok 5. gün embriyosuydu 5AA dı ama tutmadı.
2. yi hiç beklemeden yaptırdım. Açıkçası 2. transfer için asla heyecanlı ve mutlu değildim direkt olumsuz düşünüyordum. İlkinden farklı olarak 2. transferde ilk 5 gün yattım evde işe gitmedim rapor aldım.
Eşimde gitmedi yemek temizlik her şeyi o yaptı. İlk transferde dikkat etmemiştim sigara içmiştim az da olsa bu transferimde sigara içmedim çiğ kabak çekirdeği yedim ve açıkçası kafamdan sildim attım sanki ameliyat oldum eve geldim dinlendim böyle gibiydi.
Test gününe kadar bekledim asla o kaset testlerden almadım. (ilk transferde 5. gün başlamıştım yapmaya) kısacası aklımdan çıkarttım transfer olduğunu. Belirti aramadım. Zaten belirti dedikleri ufak ufak her ay adet öncesi yaşadığımız şeyler farklı bir tek ÇOK ÜŞÜMEMDİ. Aşırı üşüyordum o da havalardan dolayı olacağını düşündüm.
Negatif alırsam üzülmem zaten beklediğim bir şey dedim kendime pozitif olursa çok büyük sürpriz olur dedim. Öyle de oldu. Test günü gittim 1 saate sonuç çıktı ama çıkana kadar kalbim güm gümdü ilk kez o zaman heyecanlandım görünce de sonucu cidden çok çok şaşırdım. Tedavisiz kalsam bu kadar şaşırmazdım.

Canım hiç bir nedeni yok 5. gün embriyosuydu 5AA dı ama tutmadı.
2. yi hiç beklemeden yaptırdım. Açıkçası 2. transfer için asla heyecanlı ve mutlu değildim direkt olumsuz düşünüyordum. İlkinden farklı olarak 2. transferde ilk 5 gün yattım evde işe gitmedim rapor aldım.
Eşimde gitmedi yemek temizlik her şeyi o yaptı. İlk transferde dikkat etmemiştim sigara içmiştim az da olsa bu transferimde sigara içmedim çiğ kabak çekirdeği yedim ve açıkçası kafamdan sildim attım sanki ameliyat oldum eve geldim dinlendim böyle gibiydi.
Test gününe kadar bekledim asla o kaset testlerden almadım. (ilk transferde 5. gün başlamıştım yapmaya) kısacası aklımdan çıkarttım transfer olduğunu. Belirti aramadım. Zaten belirti dedikleri ufak ufak her ay adet öncesi yaşadığımız şeyler farklı bir tek ÇOK ÜŞÜMEMDİ. Aşırı üşüyordum o da havalardan dolayı olacağını düşündüm.
Negatif alırsam üzülmem zaten beklediğim bir şey dedim kendime pozitif olursa çok büyük sürpriz olur dedim. Öyle de oldu. Test günü gittim 1 saate sonuç çıktı ama çıkana kadar kalbim güm gümdü ilk kez o zaman heyecanlandım görünce de sonucu cidden çok çok şaşırdım. Tedavisiz kalsam bu kadar şaşırmazdım.
Sanki beni anlattın aynı durumları yaşadım 2. Transfer için hiç takatim yok gibi yarın görüşmeye çağırdı cem çelik 2. İçin testler yapılacak sanırım neden tutmadığı için sizi tebrik ederim rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın çok zor bir süreç

X