2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ya vajinal enfeksiyon geçiriyorum sanırım. Yanma ve kötü kokulu akıntım var. Yarın doktoruma gideceğim. 6 haftalığım. Bir risk var mıdır acaba? 😢
Canım hamileyken mikroplara daha açık hale gelebiliyormuşuz, fitil ile tedavi ediyorlar diye biliyorum. Doktorun yönlendirir zaten korkma 🌸

Kızlar Selammmm🌸
6 Aralık 5. Gün tek embriyo transferim vardı. 2. Transferimdi ve çok şükür pozitifi gördük🤍

Cuma 9. Gündü kan verdim 156 çıktı.
Bugün 11. Gün kan 801 çıktı 🎉

Aranıza katılmış bulunuyorum 🫠🥹

Kese ve kalp atışına ne zaman gittinİZZZ?
Sağsalim kucaklarımıza alalım inşallah Benim önceki gebeliğim tüp bebekti transferden sonra 21. günde keseyi görmüştük Genetik tanılı tek embriyoydu üstelik mozaik çıkmıştı Şimdi yatağında uyuyor minnoşum 🧿🙏

Sağsalim kucaklarımıza alalım inşallah Benim önceki gebeliğim tüp bebekti transferden sonra 21. günde keseyi görmüştük Genetik tanılı tek embriyoydu üstelik mozaik çıkmıştı Şimdi yatağında uyuyor minnoşum 🧿🙏
Ayyy maşallaahhhh rabbim bizlerede nasip etsin sağ sağlim 🤍

Merhaba kızlar, sabah erkenden Doktora geldik. Kese büyümüş ama kese kaymamış. Benim hesabıma göre 7+2 bugün ama ultrasonda doktor 5+3 görünüyor dedi hiç iyi konuşmadı kalp atışını da duyamadık zaten. Doktor 1 hafta hastaneye yatışımı yaptı. Şu an hastanedeyim. Doktor anomali olabilir ya kendisi düşecek 1 hafta hiç gelişmezse küretajla bebeği alacaz dedi. Duyduğumdandır ağlıyorum. Dualarınızı bekliyorum
En son durumun ne canım??

Benim hiç belirtim yok
Kızlar Selammmm🌸
6 Aralık 5. Gün tek embriyo transferim vardı. 2. Transferimdi ve çok şükür pozitifi gördük🤍

canım hayırlı olsunn sağlıkla kucağına al🩷 ben 5+1 keseyi gördüm. Tam 7 de kalp atısı icin gideceğim cuma günü

Sorma hamile kalmak ayrı stres hamile kalınca da çook ayrı bir stres benimle bir boş gebeliğim olunca ister istemez korkuyorum travma kaldı ☹️ salı günü kalp atışı için çağırdı sabırsızlanıyorum gitmeye kalbini dinlesem biraz içime su serpicem de zaman geçmiyor 🥹
Benim de salı günü 4 te randevum var kese için inşallah içimize biraz su serpilir 🤗

Kızlar Selammmm🌸

Hayırlı olsun benim de 29 kasımda tek embriyo transfer olmuştu. Kan değerlerin senin de 4 kat artmış benim de 3 4 kat artıyor. Bu aralar instada tüp bebek tek embriyo ikiz gebelik de çok görüyorum dr.yasemincekmez in sayfasında yeni gördüm hatta yine. acaba öyle mi olcak bizim çok merak ediyorum. Sonradan bölünebiliyormuş tek embriyo. O da riskli gebelik oluyor , sağlıkla tek olsun diye dua ediyorum 🙏🏻

Hayırlı olsun benim de 29 kasımda tek embriyo transfer olmuştu. Kan değerlerin senin de 4 kat artmış benim de 3 4 kat artıyor. Bu aralar instada tüp bebek tek embriyo ikiz gebelik de çok görüyorum dr.yasemincekmez in sayfasında yeni gördüm hatta yine. acaba öyle mi olcak bizim çok merak ediyorum. Sonradan bölünebiliyormuş tek embriyo. O da riskli gebelik oluyor , sağlıkla tek olsun diye dua ediyorum 🙏🏻
Bunu bende düşündüm 9. Gün 156 dan 11. Gün 801 çok şaşırttı beni🫠

Kızlar iki gündür bulantılarım çok arttı. 6+1 deyim. Baya zorluyor beni. Diş falan fırçalayamıyorum öğürmekten. Kraker falan fayda etmiyor. Galiba benim için de artık gebeliğin zor kısmı başlıyor. 🥲
Canımm aynı bizim gebelik günümüz benimde 6+2 oldu yarın kalp atışını duymaya gideceğim inş duyarım sen gittin mi duyuldu mu ?

Kızlar 6+5te kese var ama ys kese ve bebek görünmedi beta yüksek 10 gün sonra gel dedi doktor tekrar yanındaki asistan çok olumsuzdu sizler ne diyorsunuz 7. mi 8. Mi haftada gitmeliyim
Bence hemen başka doktora git ben üç doktor gezdim bebeği görene kadar yani yolk mu bebek mi bilmiyorum ama şimdi de mesela kese şeklini taktım kafaya nasıl dayanacaksın 10 gün çok

Bence hemen başka doktora git ben üç doktor gezdim bebeği görene kadar yani yolk mu bebek mi bilmiyorum ama şimdi de mesela kese şeklini taktım kafaya nasıl dayanacaksın 10 gün çok
Benim her gün dr gidesim geliyor cuma randevum kalp atışı için eşimden gizli çarşamba başka doktora gitmeyi düşüyorum😂😂😂

Kızlar 4-5 saattir geçmeyen bulantım var çok kötüyüm Bi önerisi olan varmı prilam dışında fayda etmiyor çünküü
Canım ben ılık su, limon, bal yapıyorum. Benim midemi rahatlatıyor, herkeste aynı olmaz tabi etkisi ama. En kötü ayran iç yudum yudum veya süt. Bir anda içme ama yudum yudum içince alıyor midenin rahatsızlığını

Kızlar günaydın ya benim sabahları hep karin ağrım oluyor bağırsak ağrısı daha doğrusu sabah kalkarken ya her gün sabah yataktan zor kalkıp tuvalete zor gidiyorum tuvalete gidince geçiyor bagirsaklarimin dengesi şaştı resmen var mı böyle bir şey yaşayan ?

Kızlar günaydın ya benim sabahları hep karin ağrım oluyor bağırsak ağrısı daha doğrusu sabah kalkarken ya her gün sabah yataktan zor kalkıp tuvalete zor gidiyorum tuvalete gidince geçiyor bagirsaklarimin dengesi şaştı resmen var mı böyle bir şey yaşayan ?
İlk zamanlar gaz sancısı çok yaşadım sonra kabız oldum. Sanırım bağırsaklarımız hormonlardan dolayı daha farklı çalışıyor

Tatlım benim biraz öyle geçen ki hamileliğim de öyle geçmişti Hangi yiyecrğin dokunduğunu da tam çözememiştin

X