2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
🥰 Buraya kendi ultrason çıktımı bırakıyorum . Çıktıdan, nispeten iyi bir cihaz olduğu anlaşılıyor . Bazı çıktılar çok bulanık , ordan da cihazın eski ya da bozuk olduğu anlaşılıyor. Sen bence farklı bir doktora git . Çünkü 10 gün beklemek için çok uzun . Burda kese görünmedi , bebek görünmedi diyen yorumlar çok fazla . Çoğu da başka doktora gidip bebekleri gördüler canım . Sende git ki için rahatlasın 🌸

Eklentiler

• 20231217_133403.jpg
    20231217_133403.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 54
Yani benim kendi doktorum ilacın bir faydası olmadığını sadece süreci uzatacağını söyledi hafif kanama alanım varmış bana da fitil olarak verdi siz faydasını gördünüz mü lekelenmeleriniz var mıydı
Benim kanama alanım küçülmüş ilaçlar kaynaklı mı bilemem tabi. Lekelenmem yoktu benim

Ben de aynı büyütürken de çabucak büyüdü onu da anlamadım. Benim kızım da 6 ocak 2015 kızlarımızın da arası çok az sanırım🤭
İnşallah 2.leri de sağlıkl büyütürüz
Valla ben cok zor büyüttüm. Nasıl büyüdüğünü cok iyi anladım yani😄 oyuzden ikinciye hic cesaretim olmadi bunca zaman ama kardes olayi ağır bastı. Umarım bu kolay büyür.
Evet aralari azmis benimki de 11 aralik 2014 doğumlu.

Benim de belirtiler kesildi. Sizin daha önce var mıydı regl sancısı ve kasıkta batma? Ben de ikisi de yoğundu bir iki gündür hiç yok sadece hafif göğüs şişkinliği var
Çok ayakta durunca kasık ağrım oldu sonra geçti şimdi göğüs ucum yanıyor gibi ağrısı çok fazla başka da hiç belirti yaşamadım ne mide bulantısı ve baş dönmesi ☹️

Ultrason goruntum bakabilir misiniz kizlad cicekkiz9 cicekkiz9
Canım şimdiye kadar yolk saçın ve bebek görünmesi lazımdı en azından yolk saç görünse bile yeterdi bu duruma doktorlar ne diyor ? Seni üzmek istemem ama benim boş gebeliğim de böyleydi ☹️ umarım ultrason eskidir 🙏

Canım şimdiye kadar yolk saçın ve bebek görünmesi lazımdı en azından yolk saç görünse bile yeterdi bu duruma doktorlar ne diyor ? Seni üzmek istemem ama benim boş gebeliğim de böyleydi ☹️ umarım ultrason eskidir 🙏
Dr 10 gün sonra netleşir dedi yolk saç ile ilgili bir şey demediler .inşallah canım peki boş gebeliginde beta artışın devam ediyor muydi

X