2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar hergün yumurta yiyor musunuz? Benim bulantı çok olduğu için yiyemiyorum ama çevrem hep yemen lazım diyor doktora da sormayı unutmuşum.
Bana doktor günde 1 tane iyi pişmiş ye dedi. Bu hafta 5 gün yedim 2 gün yiyemedim mesela. Sizin bilgilerinizi bulamadım tablo için yazabilir misiniz?

Kızlar hergün yumurta yiyor musunuz? Benim bulantı çok olduğu için yiyemiyorum ama çevrem hep yemen lazım diyor doktora da sormayı unutmuşum.

Aslında ilk 3 ay bebek tüm vitamini anne depolarından alıyor. yesen belki iyi olur ama iyice tiksinme belki 3 aydan sonra yemeye başlarsın:)
Ben de ilk hamileliğimde sütten midem bulanmıstı kendimi içmeye zorladıkça 3.aydan sonra da içemedim. Zaten kızım da süt sevmez :)o yüzden zorlama derim ben

Günaydınnnnnn güzellikler nasılsınız nasıl gidiyor belirtiler olmaya başladı mı ???? Ben sakin sakin gidiyorum bakalım haldi bismillah 🌺🌺🌺

Günaydınnnnnn güzellikler nasılsınız nasıl gidiyor belirtiler olmaya başladı mı ???? Ben sakin sakin gidiyorum bakalım haldi bismillah 🌺🌺🌺

Benim daha çok küçük keseyi bile göremedik.Sadece baş dönmesi ve sık idrara çıkma var🙈 2.çocuğum ama kızım 9 yaşında olunca ilki kadar heyecanlıyız ilk hamileliğim gibi🙈

Ultrason görüntüsü

Eklentiler

• IMG_2288.jpeg
    IMG_2288.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 39
Benim daha çok küçük keseyi bile göremedik.Sadece baş dönmesi ve sık idrara çıkma var🙈 2.çocuğum ama kızım 9 yaşında olunca ilki kadar heyecanlıyız ilk hamileliğim gibi🙈
Benim de 9 yasinda bir kizim var. Tamamen unutmusum hamilelik nasıl biseydi😄 sanki ilk defa basima geliyor gibi. Tabi ilkinde bu kadar bilincli de degildim. Pek anlamadım neler yaşadığımı.

Hiiiiç belirtim yok salı gününü iple çekiyorum inşallah kalp atışını duyar gelirim 🥹 belirti olmayınca korkuyorum ☹️

Benim de 9 yasinda bir kizim var. Tamamen unutmusum hamilelik nasıl biseydi😄 sanki ilk defa basima geliyor gibi. Tabi ilkinde bu kadar bilincli de degildim. Pek anlamadım neler yaşadığımı.
Ben de aynı büyütürken de çabucak büyüdü onu da anlamadım. Benim kızım da 6 ocak 2015 kızlarımızın da arası çok az sanırım🤭
İnşallah 2.leri de sağlıkl büyütürüz

Hiiiiç belirtim yok salı gününü iple çekiyorum inşallah kalp atışını duyar gelirim 🥹 belirti olmayınca korkuyorum ☹️
Benim de belirtiler kesildi. Sizin daha önce var mıydı regl sancısı ve kasıkta batma? Ben de ikisi de yoğundu bir iki gündür hiç yok sadece hafif göğüs şişkinliği var

Yok valla. Çalışıyorum hergün Yumurta yapıp yiyemiyorum sabahları ama Muz, Süt vs. İdare etmeye çalışıyorum. Haftasonu yumurtalı, avokadolu, bol zeytinli kahvaltı yapabiliyorum.

X