2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bugün doktorum en ufak kanaman olursa haber ver bana dedi canım. Bazı lekelenmeler olabiliyormuş korkma inşallah önemli birşey değildir ama önlem altında tutulması gerekiyormuş. Doktoruna haber ver mutlaka durumu o seni yönlendirir 🤲
Adet gibi pıhtılı oldu canım dr sorun yok dedi ama kırmızı kan tedirgin ediyor tabii, bu kanamanın sonunda ya yerleşecek ya da yerleşemeyip düşecek yerleşmeyle alakalı kanama dedi bakalım inşallah sorun olmaz

Adet gibi pıhtılı oldu canım dr sorun yok dedi ama kırmızı kan tedirgin ediyor tabii, bu kanamanın sonunda ya yerleşecek ya da yerleşemeyip düşecek yerleşmeyle alakalı kanama dedi bakalım inşallah sorun olmaz
Güzel düşün güzel şeyler olsun 🤲🤲 dikkat et biraz hareketlerine

Canım bende özele gittim dün doktorum olmadığı için ne görüntüsü net nede doğru düzgün kalp atışını duyabildim sürekli ses kaydı o yüzden devlette devam edeceğim görüntüyü ekledim bakar mısınız hala bebişin hangisi olduğunu çözemedim 😂 5 haftalikken gittiğim görüntü dağa netti
Aynı benimki de bu şekilde 😀 devlette randevu asla bulamıyorum

Kızlar bugün kese dolu onu gördüm ama kesemin şekli aşırı bozuk gibi bi bakar mısınız sizce de öyle mi ? Doktor kese şekli ile ilgili yorum yapmadı
Büyümeye çalışıyor ondan şekli farklı olabilir canım. Doktorun yorum yapmamış ters bir durum olsa bilgi verirdi hiç üzme kendini.

X